Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lebuktam a barátnőmmel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam a barátnőmmel az anyja előtt, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő kézzel kényeztetett engem, azt hittük, nincs otthon senki, én elkezdtem mondani, hogy nagyon jó, nagyon jól csinálod, amikor hirtelen benyitott az anyja, én meg a hasamra spricceltem, de vagy 4-5-ször, nem mondott semmit, csak úgy nézett rám, mint aki meg tudna ölni, és kiment, a barátnőm meg alig tudott megszólalni, aztán csendben voltunk egy jó ideig, nem tudtuk hogy mit csináljunk, végül kiosontam a házból azóta már beszéltünk de nem merek visszamenni, és nem tudom, hogy mit csináljak... nagyon beégtem szerintetek?

2016. jan. 16. 14:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14 éves vagy?
2016. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Errol a baratnodet kerdezd meg.
2016. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
semmit nem kell csinálni. legalább megtanulta hogy kopogni kell ha be akar menni valaki szobájába.
2016. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Vond le a tanulságot! Mindig zárd be az ajtót, vagy legalább tolj egy széket a kilincs alá, ha más lehetőség nincs. A legtöbb a szülő sajnos nem tartja alapnak, hogy kopogjon, ha ne akar menni a kamasz gyereke szobájába.
2016. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 voltam, mikor anyám ránk nyitott, miközben a barátnőmmel szexeltünk (takaró alatt). Nem látott semmit, de attól még "lebuktunk". Kellemetlen volt, de végül a barátnőm beszélt anyámmal, és nekem már semmi dolgom nem volt utána :D szerintem neked sincs.
2016. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ne foglalkozz vele. Legközelebb nem nyit be kopogás nélkül.
2016. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Meglógni mégsem kellett volna.

Nem te égtél be, hanem az édesanyja. Nem kopogott. Levonta a tanúságot belőle, szerintem legközelebb 2-szer is meggondolja hogy kopogás nélkül, benyisson-e.

Ha nagyon fiatal tinik vagytok, lehet hogy a lányának szóba hozta a dolgot, hogy mégsem kellene ezt, de ő is tudja hogy, ez természetes.

Max, elnézést kérsz a látottakért. Erre semelyikőtök nem számított. :)

2016. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

mégis mit kéne tenned? miért nézett mérgesen? még csak a lepedőre sem spricceltél, hogy neki kelljen a ge©is ágyneműt kimosnia...

-persze kínos, de neki is. Legközelebb majd kopogtat

2016. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond,legalább szem tanúja volt egy klassz ffi orgazmusnak.
2016. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer benyit, akár milyen is lesz az arckifejezése,tetszett neki az előző látvány.
2016. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!