Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm anyja 1 év után se engedi hogy este együtt alhassak a barátnőmmel.

Figyelt kérdés
1 éve vagyok lassan együtt barátnőmmel én 18 vagyok ő 17 lesz, a probléma ott kezdődik hogy "legálisan" még nem tudtunk egymás mellet aludni este csak úgy hogy hazudott az anyának mert az anyja nem engedi hogy együtt aludjunk 1 év után se. Ez szerintem nonszensz.... a kifogása az "hogy még a kapcsolat nem érett meg ehhez" hogy velem aludhasson este... ilyennel én még nem találkoztam az életem folyamán... ami még érdekesebbé teszi a dolgot hogy már elmondta az anyának hogy volt köztünk szexuális kapcsolat... de ennek ellenére nem engedi... azt mondta az anyja hogy velem nincs semmifajta baja. továbbá rákérdeztünk hogy szerinte mért nem érett meg 1 év után a kapcsolatunk hogy együtt aludhassuk a válasz az erre: hogy én is rák jegyű vagyok és a barátnőm is és ez rá romboló hatású mert szerinte sokat veszekszünk... szerintem nem, minden kapcsolatba vannak viták ez természetes... anyukámat is megkérdeztem hát ha tud hozzáfűzni valamit de ő se ért semmit... ez egyszerűen röhejes szerintem... nagyon megköszönném ha adnátok nekem valami tanácsot

2012. szept. 27. 19:25
1 2
 1/15 TOMAtm ***** válasza:
48%
szerintem meg aludjatok együtt ha nem tetszik neki majd megszokja.
2012. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sajnos az ő szülei nem az a kategória:"D....
2012. szept. 27. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne légy ilyen kölyök mi az hogy nem találkoztál? Hát én is 18 vagyok de azért át tudom látni hogy egy szülőnek milyen ebben a mostani világban ahol már a 13 évesek k*rnak össze-vissza...

Amúgy a 16 azért még eléggé határa a kiskamasz és a majdnem felnőtt nő létnek...

Amúgy szerintem az a baja, hogy ok hogy voltatok már együtt és legyetek is...csak nem bírná a gondolatot hogy ti ezekbe a percekbe épp dugtok...vagyis nem akar róla tudni, annak ellenére, hogy tudja, és érti, mégsem akar arra gondolni hogy az ő kislányát épp most csinálják meg...

2012. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

szerintem inkabb kene orvendjen hogy elmondjatok neki es nem pedig hazudoztok. az hogy egy ev utan se erett a kapcsolatotok ehhez egy butasag ahogy a horoszkopos dolog is. talan nagyon feltheti a kislanyat.

amugy nekem se engedtek az egyutt alvast mikor 17 voltam az akkori baratommal. viszont utanna lett egy masik pasim eleinte kicsit nehezen szoktak hozza a dologhoz a szuleim de 3-4 honap utan mar meg se kellett kerdezzem toluk hogy egyutt alhatunk e. tenyleg valahogy hozza kene szokjon ehhez az anyuka hogy ti egyutt akartok aludni es kesz.

2012. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%

Igazi hülye anyuka.


Komolyan mondom horoszkópra fogni a dolgot elég gyerekes viselkedés. Egyszerűen nem tudja elfogadni, hogy felnőtt a lánya.


Egyébként is mi ez a baromság, hogy nem érett meg rá a kapcsolat? Mit akar ez jelenteni? Azthiszi nem tudsz társaságban aludni? Közel 1 év alatt szerintem nagyon is megismertétek egymást. Nem értem mi olyan nagy dolog ebben.

2012. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát de akkor is nem összeköltözés kategória azt hiszem hanem csak ott alvás... 1 ÉV után... azért szerintem ez túlzás...
2012. szept. 27. 19:34
 7/15 A kérdező kommentje:
én sem én ezt nem értem.... és teljesen tanácstalan vagyok.. azon is gondolkodtam barátnőmmel hogy megmondjuk neki hogy nem 1x aludt már nálam csak félünk a következményektől:)... "nehogy csövörből vödörbe"
2012. szept. 27. 19:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy túlzás, de azért azt már had ne mondjuk hogy egy 16 éves lány felnőtt...
2012. szept. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

kicsit tulreagalja a dolgokat az anyuka. es a horoszkop az aztan egy nagy marhasag.

nem ertem miert nem ertekeli azt hogy legalabb elmondjatok neki es nem hazudoztok. arra kene valahogy rajojjon hogy ha ti egyutt akartok aludni igyis ugyis megteszitek. es megis jobb ha tudja mi a helyzet minthogy arra gondoljon hogy a lanya epp az egyik baratnojenel alszik kozbe pedig nem.

2012. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
pontosan;)... szerintetek megmondjuk az anyjának hogy már többször is nálam aludt vagy inkább ne?=/
2012. szept. 27. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!