Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lebuktam a barátnőmmel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam a barátnőmmel az anyja előtt, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő kézzel kényeztetett engem, azt hittük, nincs otthon senki, én elkezdtem mondani, hogy nagyon jó, nagyon jól csinálod, amikor hirtelen benyitott az anyja, én meg a hasamra spricceltem, de vagy 4-5-ször, nem mondott semmit, csak úgy nézett rám, mint aki meg tudna ölni, és kiment, a barátnőm meg alig tudott megszólalni, aztán csendben voltunk egy jó ideig, nem tudtuk hogy mit csináljunk, végül kiosontam a házból azóta már beszéltünk de nem merek visszamenni, és nem tudom, hogy mit csináljak... nagyon beégtem szerintetek?

2016. jan. 16. 14:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
bnődnek sokkal égőbb lehet...engem pl jobb zavarna, ha a helyében lennék
2016. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Erre szoktam mondani: a szexhez ész nem kell, sokak nem is használják, ha van is.

Ez az "azt hittük, nincs otthon senki" tényleg sok észre vall.

Amúgy az anyjáé a lakás, ő fizeti a lakbért, ő tartja el a lányát, nincs helye reklamációnak. Majd vesztek saját lakást (bár ahhoz ész is kell), amiben azt csináltok, amit akartok.

Egyébként, igen, a kérdésre válaszolva, jól beégtetek. Én biztos nem mennék oda többet, bár velem ilyen sose történne.

2016. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Scav ***** válasza:
100%

Egy kis spricctől dehogy égtél be. Kopogni kellett volna, hiszen a lánya már serdül, szeretne nemi életet, mint ahogy a legtöbb tini. A szex jó, csak védekezzünk.

Akkor égtél volna be, ha a hasadra sz*rik a barátnőd és strandpapuccsal csapkodja szét, erre beállít az anyja, hogy "tessék kislányom, itt a bakancs." Na akkor lett volna égő.

2016. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

lol @Scav


az nem égő, az már reflektor xd :D

2016. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Anyuka, drága!

Tessék csak beszállni a buliba!

2018. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!