Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lebuktam a nővérem előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktam a nővérem előtt maszturbálás közben! Szóba hozzam előtte? 19f

Figyelt kérdés
Nagyon furán érzem magam emiatt.

2015. jún. 13. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hogy látott meg? :D
2015. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Kérd meg, hogy maszturbáljon ő is előtted! :-) Tényleg, hogy buktál le?
2015. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hozza fel akkor te sem foglalkozz vele. nyilván a nővéred is maszturbál.
2015. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Most mit kell ezen megbeszélni? Ő is tudja mit csináltál és miért, meg te is. Nincs ezen mit megbeszélni. Majd legközelebb kopog, vagy te csinálod úgy, hogy ne kapjanak rajta.
2015. jún. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fogod és élsz tovább úgy mintha mi sem történt volna. vagy csak én vagyok olyan hogy nagyon kínos dolgokat még ha muszáj lenne se hoznék fel témának?
2015. jún. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkább ne. Úgyis csinálja ő is, természetes dolog.
2015. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
kérdezd meg tőle, hogy szerinte nagy e a farkad :)
2015. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez közelebb is hozhat egymáshoz két testvért.Eddig tabu volt köztetek a szex,ha ügyesen jössz ki belőle mostantól rendszeresen beszélgethetsz vele erről a kényes témáról és mindketten profitálhattok belőle.
2015. jún. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
utolsó!! nagy a farkam elhiheted :DD úgy történt, hogy senki nem volt otthon, ő a barátnőjénél aludt, úgy volt csak holnap jön, de ma hazajött, én pedig a nappaliban vertem, de amúgy már a spermát takarítottam fel a padlóról, és ahova ment, de még állt a farkam, igazából láttam a meglepődöttséget az arcán, de sztem tök normálisan kezelte, szinte úgy csinált mintha nem is látott volna semmit, azt mondta, hogy: bocsi majd beszélünk, de most megyek a fürdőbe, mert nagyon kell pisilnem :D azóta nem beszéltünk :D
2015. jún. 13. 15:52
 10/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

es mi a problema? mi a fura erzes?

mindeg ferdeszemel fog nezni ezutan teged ugygondolod? nem hiszem, de kikelene fejtened ahogy masok is kertek

2015. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!