Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel most van baj vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel most van baj vagy nincs? 18/L

Figyelt kérdés
Tudom hülyeség lesz amit leírok...Persze tudom többekkel megesett hogy úgy keltek fel hogy nedvesek voltak. Velem is. De az elmúlt egy hétben minden reggel nedvesen, bizseregve ébredek, csak foszlányokban emlékszem az álmaimra, de olyan szinten bizsereg a puncim hogy van hogy felébredek éjjel és masztizni kell. Ezzel van vmi baj? Mármint hogy ilyen sűrűn megesik? 18/L

2015. jún. 12. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj teljesen normalis
2015. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs... ez természetes egyre jobban kívánod a szexet ennyi
2015. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Nincs. Leszel a csajom?:)
2015. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ebben a korban megszokott ez a dolog. Masztival nyugodtan könnyíts magadon,amikor jól esik. 18/L
2015. jún. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Igen tudom, hogy egyrejobban kívánom, de eddig is nagy igényem volt rá..
2015. jún. 12. 17:45
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Semmi gond! :P

Valami behatás ért napközben vagy csak a hormonok!

És! Sőt! Ha éjjel jön rád akkor éjjel kell megadnod amit a tested kiván! :)

19/L

2015. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Még valami. Ez odáig is elmehet hogy arra ébredsz hogy orgazmusod van pedig nem is simiztél! Csak ne gyere ettől is zavarba!

2015. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok.:) És köszi a válaszokat ment a zöld kéz! :)
2015. jún. 12. 17:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Én minden reggel abból az apropóból masztizok, hogy mire felébredek, nedves vagyok lenn. 2 éve megy már ez. De én nem panaszkodok. Minden reggelem csodásan indul. :D

Szerintem ezzel nincs semmi baj. :))

2015. jún. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szia! szólj már mikor rádír az exem. vmi hasonló dugunk szöveggel mint az összes magát lánynak feltüntető hozzászólóra. olyan mitcsinálnékveled típusú szöveg, sztem privátot fog írni, normális igényes nyelvezettel :D köszi ;)
2015. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!