Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rájöttek hogy cigizek! Mit...

Rájöttek hogy cigizek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/L vagyok cigizek 2 honapja es elmondtak a szuleimnek....ha megkerdezik mit mondjak? Tuti kapok...

Mit mondjak meg nem ertek haza,de tudom hogy mar tudjak...s.o.s



2016. okt. 21. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, talán akkor nem lesz nagy a büntetésed. Ha tagadsz és ilyenek...akkor valószínű rosszabb lesz minden.
2016. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Gondolom ők is cigiznek, szóval ez az ő hibájuk is. Nem cigiző szülők az első szál után már érzik rajtad a bűzt.
2016. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
semmit ne mondj. ha rákérdeznek, hogy kislányom, dohányzol-e? akkor mondd meg hogy igen, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga...
2016. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

off:

Hülyeség második!

Én 14 éves korom óta cigizek, 17 voltam, mikor rájöttek, akkor is csak azért, mert megláttak... Egyikük sem dohányzik.


on:

Próbáld magad mentegetni, hogy csak ritkán gyújtasz rá, esetleg bepróbálkozhatsz azzal, hogy csak kipróbáltál, de mivel mostantól figyelni fognak, ezért valószínűleg ezzel még jövőhéten lebuknál.

2016. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad mert megkínáltak. De nem tetszett. ennyi.
2016. okt. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Én nem piszkálnálak érte. Viszont zsebpénzt nem kapnál többet.
2016. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már tudják, akkor ne kamuzz, azzal csak rontanál a dolgon. Egy kis hisztit el kell viselned, aztán túl is lesznek rajta.
2016. okt. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg nekik, hogy te csak azért cigizel, amiért ők is, és ha ők nem mutatnak jó példát előtted, akkor te mégis honnan láthatnál? Persze az, aki eredendően rossz, és csak jó példát látván tud rendes lenni, az egy életképtelen társadalmat züllesztő beteg ember, de ettől függetlenül te mond nekik ezt, hátha pozitív hatást tudsz rájuk gyakorolni.
2016. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt vannak a dohányzás ártalmai. Mond, melyikben szeretnél meghalni?


[link]

2016. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!