Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Cigizek, füvezek, frontint...

Cigizek, füvezek, frontint szedek nem vetem meg a drogozást kisérletezés szintjén de undorodom az alkoholtól és azoktól akik isszák? Miért?

Figyelt kérdés
Ha ki akarom ütni magam inkább elszívok egy jointot vagy beveszek két frontint minthogy hányásig leigyam magam... Miért istenítik az emberek ennyire az alkoholt? 20/l
2016. aug. 10. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Ők az alkoholt szeretik, Te meg amit felsoroltál.

Kvittek vagytok, amugy egyformán káros és lélekromboló mindegyik....

2016. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Ki mondta, hogy hányásig kell leinnod magad?

Érték a mérték...

2016. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
ez mennyire elterjedt a korodbeliek körében? csak kíváncsi vagyok, mert elég sokkoló látni, hogy lány létedre így benne vagy a drogok világában és tökre természetesnek tartod, holott baromira nagy bajt okoznak ezek a drogok amit szedsz. a piától agresszívebbek az emberek, a fűtől meg frontintól inkább kába és vigyorgós leszel lehet ezért elfogadottabb neked. pedig nem teszel jót magaddal ezekkel. de te tudod..
2016. aug. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

szerintem azert nem szereted az alkoholt illetve azokat akik fogyasztjak, mert te inkabb az egeszsegesebb eletmodot kedveled es nem tomod magad mindenfele mergekkel.


Velem is ugyanezvolt amikor regen sokat jartam futni sportolni es volt egy szomszedom aki mindig szombat reggel kezdett el furni faragni... egyszeruen ki nem allhattam.

2016. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is gyűlölöm az alkoholt, csak a haverok, ismerősök miatt iszok alkalomadtán nehogy megsértődjenek. Próbálj leszokni a drogozásról, mert a kísérletezgetés nagyon el tud fajulni, szóval inkább sportolj és a fáradságtól üsd ki magad, ne a drogtól.
2016. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát pedig e mellé még kéne alkohol is. Anélkül nem lehet teljes az életed.
2016. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Blade Bone ***** válasza:

Szerintem azért, mert azt inni szokták, jobban eljut az agyukig, hogy valami komolyabb dolgot csinálnak ahhoz, hogy jobb legyen a kedvük. Te meg csak szívsz és kész, túl egyszerű.

Én meg mindkettőt utálom, ritkán iszom sört, ennyi. Akik meg szívnak, isznak rendszeresen, azok úgy jártak, nem az én bajom.

2016. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Jó én meg a cigisektöl undorodom, egyszerüen nem tudom, torrelálni a füstöt:D


Lehet te azért, mert sok ember egy idiota ha alkolt isznak.

2016. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
A te dolgod, én meg a cigitől undorodom, és nem értem, hogy mit lehet szeretni benne.
2016. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-esvoltam... most nem tudom miert kell igy lepontozni...
2016. aug. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!