Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy csináljam fiúval az anál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam fiúval az anál sexet?

Figyelt kérdés
Lánnyal voltam ott minden ok,de fiúval bizonytalanabb vagyok,őt nem akarnám megujjazni,de valamit mégis kéne.

2016. okt. 17. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne ujjaznád meg? Annyi van, hogy nem ki-be kell húzogatni az ujjad, hanem a prosztatáját kell masszírozni, miközben szopod.


23/L

2016. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt csináld, mint lánnyal.
2016. okt. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem akarom megujjazni.erre kéne megoldás.
2016. okt. 17. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vibrátor? Valami farok alakú dolog?
2016. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátom sem akar belém nyúlni,ezért én ellazítom saját magamnak síkosítóval,mert imádom ha simán belém csúszik
2016. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha ha annak se kell, akit dugni fogsz, akkor alaposan kend be a bejáratot, meg a farkad, és finoman,ó mozdulatokkal, egyre mélyebbre dugjad be a farkad. Én sem szeretem, ha ujjaznak, és szeretem, ha szűken dugják be nekem. Majd a farok kitágítja magának..:)
2016. dec. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!