Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretném kipróbálni fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni fiúval hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Nem fizetősre gondoltam mert mégis csak első lenne
2016. ápr. 11. 00:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Mond a címet... :D
2016. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit és miért.
2016. ápr. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2016. ápr. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél kipróbálni?
2016. ápr. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene fizetős? Féfiként férfi partnert ezerszer könnyebb találni, mint férfiként női partnert.


Elsőnek menj fel egy ismerkedős oldalra.

Az én ajánlatom a planet romeo .com

Elég jó oldal, nekem nagyon bevált.


Regisztrálj és töltsd ki az adatlapod normálisan, értelmesen, hogy lássák mit akarsz. Képet nem kell feltöltened magadról. Aztán írj rá másokra és ha mások rád írnak akkor fogadd az üzeneteiket.


Képet ne töltsd fel úgy hogy látszódjon, de viszont azokkal cserélj képet, akik a külső adataik alapján (kor, magasság, alkat, lakhely) bejönnének.

Tehát ha büdös gyáva vagy és egyáltalán nem küldesz képet senkinek, az nem nyerő. Ilyenre ne is gondolj, hogy majd kép nélkül ismerkedsz teljesen.


Ennyi. Aztán ha valakivel tetszetek egymásnak, nem kell napokig beszélgetni, leszervezhetitek a találkozót minél hamarabb.

2016. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyáva
2016. ápr. 16. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké, bocsi, nem akartalak megsérteni.


Csak sok olyan buta embert látok, aki kipróbálná férfival, de nem mer magáról képet küldeni.

2016. ápr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!