Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Készülök lső randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készülök lső randira egy fiúval, már egy éve lassan, hogy csináljam, hogy jól alakuljon?

Figyelt kérdés
Én 26 vagyok és ő 25, már egy éve beszélgetünk, megszakításokkal, más városokban élünk, és az első beülös randikat nem szereti,ezért filmezés mellett döntöttünk. De én attól félek, hogy csak laza szexre gondol, ha első randin nem fekszem le vele, nekem az korai, azzal felcsigázhatom? :)
2014. dec. 16. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy bármilyen férfit is fel lehet csigázni azzal, hogy kijelented, hogy nem lesz szex :D

1 éve beszéltek? Akkor már tud rólad sok mindent, nem?

Pont ezt nem beszéltétek meg, hogy kinek milyen randimenet a megfelelő?

Tessék ezeket minél hamarabb ezt tisztázni.

2014. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add magad, és kész. A filmnézést sosem értettem, hogy miért jó randinak. Nem egymással foglalkoztok közben, hanem valami szar köti le a figyelmetek a nagy vásznon. Én ha randira megyek, akkor a másik félre vagyok kíváncsi, nem egy kitalált történetre. Azzal nincs gond, hogy nem vágod hanyatt magad az első randin.
2014. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rohadt sok ideje beszélgettek, és én nem tudom elhinni hogy ez jól sülhet el. Részletes beszámolót kérek.
2014. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
G_cijó...és még nem találkoztatok...hát, én (még fiú létemre) se filmeznék csak úgy senkivel, kivéve moziba ;) Vigyen el szépen vhova enni, meg sétálni, és annyi. Könnyen lehet, h meglátod, és frankón nyomsz egy hátraarcot, mert nem olyannak képzelted.
2014. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!