Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk melyiknek "örülnének"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk melyiknek "örülnének"? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy srác akinek tetszek és ez kölcsönös. De én még nem csókolóztam,és nem is szeretném elsietni. 2.randink lesz pár nap múlva. Hogyan utasítsan vissza úgy,hogy az ne essen rosszul neki,és ne adja fel??:/:)


Pl. csak simán fordítsan el a fejem? Vagy tegyem a szájára az ujjam és adjak egy puszit az arcára? Vagy a szájára egy gyors puszit mikor meg akar csókolni és utána huzzam vissza a fejem?

Tanácstalan vagyok :D

16l 18f


2014. dec. 6. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én örülök bárminek aminek ne az a vége, hogy "túl rossz voltam meg béna" (mármint én)
2014. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szájrapuszis megoldást javaslom.
2014. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tedd a szájára a kezed, mondd hogy nem akarod elsietni, és utána egy gyors szájrapuszi. Csak mindenképp közöld vele hogy tetszik neked, de nem akarod elsietni. ;)
2014. dec. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne utasítsd vissza. 16 vagy könyörgöm. a csók totál belefér. Ha meg nem kívánod akkor ne randizz vele, mert szerencsétlen srácot kifacsarod.
2014. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Picit fordítsd el a fejed, adj egy puszit az arcára és öleld meg. Ez a legjobb szerintem. :) Ha viszont Te is vágysz rá, akkor hagyd, hogy történjenek a dolgok, ezt nem lehet elrontani. :)


22N

2014. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó megoldás a legjobb
2014. dec. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy belefér a csók,de igazából félek hogy elrontom:/
2014. dec. 6. 16:46
 8/8 anonim válasza:
valamikor túl kell esni rajta =) bátorság!!!
2014. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!