Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam hogy figyelje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam hogy figyeljen rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik, be is jelöltem facebookon és visszajelölt. Likeolta pár képem de nem írt rám meg semmi.. Én már nem akarok ráírni mert az már tényleg nyomulás lenne úgy érzem, de nem tudom hogy mit csináljak mert legalább jó lenne ha beszélgethetnék vele. Egy városban vagyunk kollégisták de nem ugyanaz a kolesz és csak akkor látom ha koleszba jövünk vagy néha amikor megyünk haza. (alapból látásból ismerem de nem beszéltünk még) nem tudom hogy most tetszem e neki vagy nem.. vagy félénk?! bár szerintem 22évesen nem lehet valami félénk ilyen téren nem?! segítsetek légyszives.

Értelmes válaszokat szeretnék. Köszi előre is



2014. nov. 4. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy te jelölted be neked is kéne ráírni szerintem.
2014. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár én nő vagyok, de elmondom, bennem mi játszódik le olyankor, ha egy férfi bejelöl...


1. Ki a fene jelölt be már megint? Nem ismerős a név... na, nézzünk csak rá!

2. Jaaaa, ez az az a srác, akivel egy vonaton utazok időnként... visszaigazolom, csak mert ismerem...

3. Jajj de édi az a poszt, amit kirakott, na erre nyomok egy lájkot....


Hopsz, két értesítés, na nézzük mi az?


És kb. ennyi...


Ismer, ezért visszaigazol... de ha nem írsz rá, fogalma sincs, mit szeretnél, csak egy vagy a sok ismerőse közül...


Ha látjátok egymást, köszönj oda, kezdjetek beszélgetni, próbálj nála képbe kerülni!

2014. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, megpróbálom
2014. nov. 4. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ember függő. Én pl mindjárt 24 vagyok és félénk./F

Szóval..............

2014. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Dugólájk szindróma?
2020. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!