Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Buszon ismerkednék egy fiúval,...

Buszon ismerkednék egy fiúval, de hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Pàr hónapja új vàrosba költöztem a gyermekemmel, miutàn az apjàval végérvényesen megromlott a kapcsolatunk. Minden nap ingàzok dolgozni tàvolsàgi busszal. Egy fiúra felfigyeltem,nagyon tetszik.Szoktunk szemezni is,de valamelyikünk mindig zavarba jön. Nem kezdeményez sajna. Lehet a gyerekem miatt. De én ennél egyértelműbb màr nem tudok lenni. Leszólítani nem merem,mert félek hogy beégek,és utàna ugyanúhy kell vele utaznom. Valami jó tanàcs valakinek?

2013. okt. 30. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ejtsd le előtte a zsepidet, ha felveszi, akkor köszönd meg és kezdj el csevegni vele:D
2013. okt. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom korai volt az a gyerek...!


De mi az h beégsz? Ha megszólítod, nem sikerül és később is egy buszon leszel vele, akkor mi van?

2013. okt. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kinos egy elutasitó dolog utàn nap mint nap vele összezàrva utazni...
2013. okt. 30. 12:59
 4/10 anonim ***** válasza:
gyereked van ? ismerkedés fiúval? hány éves vagy ?
2013. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
32
2013. okt. 30. 13:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú? Egyébként a zsepis trükk jó. Vagy csak szimplán le állsz vele beszélgetni, nem kell egyből férjül kérni. Majd ha már 2-3 alkalommal elbeszélgettetek akkor lehet tudni, hogy akar-e valamit vagy sem. Csak valami hétköznapi témát kell találni. Mondjuk már megint késik a busz ez borzasztó. Igen tényleg. Szia Viki vagyok amúgy. (a saját neved mondd)
2013. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hétköznapi téma is nehéz. Ő később szàll fel mint én,igy a megint késik a busz nem a legjobb. Amúgy meg folyton zenét hallgat,a külvilàgra nem nagyon figyel. Van hogy a szemét is becsukja.
2013. okt. 31. 07:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és amikor felszàll,rögtön leül az első szabad helyre,és kikapcsol mindent maga körül. Vagyis mellé sem tudok leülni....
2013. okt. 31. 07:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg pofátlanul szemezz vele. Veszteni valód nincs.
2013. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szemeztem màr vele elég egyértelműen,és akkor zavarban is volt. Hol becsukta a szemét,hol elkapta a tekintetét. Aztàn utàna semmi. Van hogy ilyen alkalom utàn màsnap elmegy úgy mellettem,hogy ràm se néz. 5egnap is amikor meglàtott, ràmnézett,megàllt egy pillanatra a buszon,és az első szabad helyre gyorsan leült. Olyan közelinek, de mégis oly tàvolinak tűnik. Ugyanakkor azt is hiheti a gyerekemből,hogy az apja ottjon van. Nem tudhatja,hogy facér vagyok.
2013. okt. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!