Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Összejönnél olyan személlyel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan személlyel, akiről tudod, hogy régebben szexelt már azonos neművel és több mint 2 éven keresztül volt vele párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nem derül ki, hogy az illető fiú, vagy lány, de ha fiú, akkor simán összejönnék vele, mivel én is fiú vagyok.

Nagyon szeretnék már egy tartós párkapcsolatot.

2017. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Én lány vagyok, és bi de ha fiú esetről van szó .. nem tartom kellemesnek a gondolatot nemtudom miért, én talàn úgy érzem hogy ha egy fiú egyszer kukira vágyik/ott, akkor ez megismétlődhet, én nő vagyok ès ha nem a kukira vágyom akkor élvezetre mindenképp, és nem azért mert egy fiú nem tud kielégíteni szimplán azért mert egy nő megérti a szexen kívüli dolgokat is. Ez sem azt jelenti hogy egy férfi nem, de én az eddigi tapasztalataim alapján írom. Mindenkinek más a véleménye, nekem ez:) azert igy fogalmaztam a nemiszerrol mert maskepp nem lehet:D
2017. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hivjak kettosmercenek kedves utolso!

Ha egy fiu kukira vagyik mar maglyara vele, de neked barmennyi nunat lehet nyalni az tok termeszetes!

2017. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen barátnőm. Őrülten erotikus volt amikor szex közben mesélt a kalandjairól a nőkkel.
2017. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!