Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Összejönnél olyan személlyel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan személlyel, akiről tudod, hogy régebben szexelt már azonos neművel és több mint 2 éven keresztül volt vele párkapcsolata?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
simán... ha videó is van akkor a kezét is megkérném ott helyben :D
2016. szept. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Régebben szeretett valakit, akivel 2 évig együtt volt. Szerintem ez számít, nem az, hogy milyen nemű volt az a partner. Legalább is nekem. Szóal igen, össze.

27N

2016. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? Mitől rosszabb az, hogy 2 éven át nyalták, mint hogy 2 éven át d..ták? Nem értem a logikát a kérdés mögött...
2016. szept. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha már velem van, nem érdekel, hogy az előző két évben kivel volt, és az milyen nemű volt.
2016. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen!

Imadom a biszex noket!

F/40

2016. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen, összejönnék vele, ha az ismerkedés során nagyon megszerettem, és nagyon vonzódom hozzá. Nem érdekelne, hogy biszexuális, ha ő is ugynanúgy érdeklődik irántam, és hasonlóan érez irántam, ahogy én iránta. Nem törődnék vele, ha előttem férfivel is együtt volt, sőt azt még becsülném is, hogy ennyire őszintén bevallja, és tart engem annyira, megbízik bennem annyira, hogy ilyesmit is elmondjon.
2016. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, összejönnék. Talán még jobban is kedvelem a biszexeket, melegeket.
2016. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Férfiként válaszolva igen. Úgy érezném okkal, váltott a személyemben férfira. Bár ez az ok, az is lehet, hogy rajta nem tette túl magát.
2016. okt. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

Nem biztos. Olyan lányt szeretnék aki még nem volt lánnyal.

Ha fiúról derülne ki akkor elgondolkodnék. 22/L

2017. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Még a gondolat is undorító.
2017. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!