Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez tényleg ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ciki?

Figyelt kérdés
Szóval úgy adódott, hogy ketten fekszünk le fiúk egy harmadik lánnyal, de teljesen hetero oldalról, a lányokat szeretjük, tehát csak a lánnyal foglalkozunk egymással nem. Furcsa is lenne ez, mivel a pasik egyáltalán nem vonzanak. De! A lány furcsa dolgot kért, mégpedig azt, hogy mi fiúk orálozzunk egymásnak, én pedig eleget tettem a kérésének. Vagy 1, 1,5 percig csináltam a lány kedvéért, aki nagyon örült, aztán elég volt belőle ennyi. Ezután a másik fiút is kérte, hogy engem kényeztessen, erre ő meg rávágta, hogy biztos, hogy nem, mert ez nagyon ciki, meg, hogy ő kőhetero. Szóval ez csak szerintem nem ciki egyáltalán és kár volt kiakadnia ezen a hülyeségen? A fiúk egyáltalán nem vonzzanak, tehát magamtól eszembe sem jutna csinálni egy pasival.. De ha én csináltam neki, ő miért nem tudta egy kicsit viszonozni? Ezt kicsit megalázónak érzem.

2016. szept. 16. 16:48
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Utoljára mondom, hogy nem szoptam le senkit.

Felőlem titulálhattok akár minek, még bvzinak is, hidegen hagy. Tudom, hogy nem jönnek be a pasik és kész. Tehát én nem küzdök semmi ellen. Annyira de annyira nem foglalkozok vele, mert tudom, hogy jókedvemből nem nyúlnék pasihoz.

És igen zavaró, már felesleges vele foglalkozni, de nektek biztos jól esne, ha adnátok, de nem járna viszonzás..

2016. szept. 17. 11:49
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyik punci sincs aranyból. Én sem szopnék egy csaj kedvéért sem!
2016. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyatalan nem kinos:D

Kinsey skalan valahol 1-2 korul sorolnalak be:D Kohetero te se es a haverod sem az. Biszexnek se mondanalak titeket. Egyszeruen vannak dolgok amit megtesztek valamiert:) Ami lehet baj, lehet nem. Egyszer meg volt, jo volt, zsir volt es kesz. Nem kell ebbe tobbet gondolni.

Az egy masik resze a dolognak hogy csak mert a csaj kerte.. Ha azt keri kossetek fel magatokat,megteszitek?:D

2016. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Már hogyne szoptál volna le egy srácot kérdező? Már a kérdésben is leírtad: "A lány furcsa dolgot kért, mégpedig azt, hogy mi fiúk orálozzunk egymásnak, én pedig eleget tettem a kérésének. Vagy 1, 1,5 percig csináltam a lány kedvéért."


Mi ez ha nem leszopás?

2016. szept. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

# 23

Szerintem nagyon igazad van. Nem vagyok biszex, de mondjuk beismerem, hogy nem feltétlen undorodok a fiatal szebb fiúktól, de nem is vonzzanak. ja és az nem igaz, hogy jo volt zsir volt, mert azért ez nekem nem okozott nagy élvezetet, tényleg csak a lány kedvéért csináltam.

Ja és nem szoptam le, az én szótáramban a leszopás azt jelenti, hogy elejétől a végéig a csúcsig szopni, ezt jelenti. Én csak szopiztam, meg nyaltam egy kicsit, kis ideig és végig a lányt néztem, ő vele voltam elfoglalva az idő alatt is.

2016. szept. 17. 23:24
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
jaj bazz..legalább ne részletezd :D
2016. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!