Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez tényleg ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ciki?

Figyelt kérdés
Szóval úgy adódott, hogy ketten fekszünk le fiúk egy harmadik lánnyal, de teljesen hetero oldalról, a lányokat szeretjük, tehát csak a lánnyal foglalkozunk egymással nem. Furcsa is lenne ez, mivel a pasik egyáltalán nem vonzanak. De! A lány furcsa dolgot kért, mégpedig azt, hogy mi fiúk orálozzunk egymásnak, én pedig eleget tettem a kérésének. Vagy 1, 1,5 percig csináltam a lány kedvéért, aki nagyon örült, aztán elég volt belőle ennyi. Ezután a másik fiút is kérte, hogy engem kényeztessen, erre ő meg rávágta, hogy biztos, hogy nem, mert ez nagyon ciki, meg, hogy ő kőhetero. Szóval ez csak szerintem nem ciki egyáltalán és kár volt kiakadnia ezen a hülyeségen? A fiúk egyáltalán nem vonzzanak, tehát magamtól eszembe sem jutna csinálni egy pasival.. De ha én csináltam neki, ő miért nem tudta egy kicsit viszonozni? Ezt kicsit megalázónak érzem.

2016. szept. 16. 16:48
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

Ember, én heteróként egy férfi érintéstől is undorodom.

Nemhogy egy alsóneműben való egymáshozérést.

És akkor arról ne is beszéljek, hogy meztelenül hozzáérjek férfihoz. Öregem, kiráz a hideg rossz értelemben !


Szerintem nemhogy ciki, erre már szó sincs.

2016. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Na meg fiatal fiúk vagyunk, én nem éreztem ezt olyan undorítónak, hogy ki ne lehessen próbálni..

Hozzáteszem, egy idősebb vagy csúnya pasi egyenesen taszít szexuálisan. De ezzel nem volt olyan nagy baj.

megtörtént, de ettől függetlenül nincsenek meleg hajlamaim. Soha nem is voltak..

2016. szept. 16. 18:29
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Heteto szerintem sem vagy,hisz bekeptad.De ez nem ciki.Ciki az,hogy a másik hagyta miközben ő (is)hetero. :))
2016. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Pedig biztos vagyok benne, hogy a másik fiú is hetero. Ott van felizgulva, ott a csaj előtte. Annyira nem zavaró szerintem, hogy egy fiú csinálja a csaj kérésére.
2016. szept. 16. 18:32
 15/26 icu75 ***** válasza:
100%
Hetero férfiak nem kapják be senki fa.szát, és hetero férfiak nem hagyják hogy más férfi bekapja nekik. Ennyi. Nem ciki és nem is megalázó. Csak egy kis új dolog amit megtudtatok magatokról (biszexek vagytok) lehet küszködni ellene meg el is lehet fogadni.
2016. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Én nem küszködök ellene..

Nincsenek komplexusaim evvel kapcsolatban, mivel tudom, hogy csak a lányok tetszenek. És azt is tudom, hogy soha nem fogok semmilyen szexuális kapcsolatot létesíteni férfival még egyszer. (mert egyszerűen nem vonz.)

2016. szept. 16. 18:38
 17/26 anonim ***** válasza:
87%

szerintem te nem vagy tisztában a hetero jelentésével...

amit csináltál EGYÁLTALÁN NEM HETERO! hiába magyarázod, hogy a csaj miatt csináltad, attól még baromira nem hetero dolog!

buzultál egy kicsit...de úgy látszik egy csajért ez neked belefér...szerintem ez nem hetero gondolkodás...


23F

2016. szept. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
hát akkor ez van. én ezt máshogy látom. de nem is ez volt a kérdés, mind1 is..
2016. szept. 16. 18:48
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan nem magad érzed szánalmasnak,hogy egy ***va miatt leszoptál valakit,pedig a férfiak nem is izgatnak,hanem a másik srácot,mert ő kevésbé nyomorult nálad?
2016. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, ha valaki full hetero, az egy csaj kérésére sem szopikázza másik srác fütykösét, de nem is hagyja, hogy lecumizzák. A barátoddal küzdhettek, hogy mindketten full heterok vagytok, de ebből a full biztos, hogy nem igaz. Mindkettőtökben megvan a biszex hajlam. Hogy nem valljátok be magatoknak az egyéni szocprobléma.
2016. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!