Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy magyarázzam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el a páromnak hogy ne seggbe tolja a szexet?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok.Van egy 32 éves párom és mindig együtt lóg egy fiú cimborájával(dugókomája).Én tudok arról hogy a párom biszexuális,én ezt elfogadom,de utálom amikor seggbe tolja velem is a szexet,mert úgy érzem néha elfelejti hogy én nem férfi vagyok hanem a csaja.Még gyermekünk sincsen,de akarok tőle néhány hónap múlva.Kérlek segítsetek rajtam mert néha úgy érzem hogy romlik a kapcsolatunk erősen és nem fogok mellette megöregedni

2016. aug. 13. 18:30
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Na, ezt a nagyon szeretjük egymás dumát kérlek, hanyagold!

Akik nagyon szeretik egymást, azoknál nincs olyan, hogy az egyik fél alapvetően semmibe veszi a másikat, és csakazértis azt teszi, amit a másik nem szeret.

Tessék leülni megbeszélni. Ha őt taszítja a vaginális szex, akkor vagy benyeled ezt a békát, vagy mellőzitek a szexualitást, vagy véget vettek ennek a kapcsolatnak. Vagy ő nyeli be azt a békát, hogy néha vaginálisan is beléd hatol.

2016. aug. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

én bisex vagyok,de nem azért dugom popsiba a csajom mert "elfelejetem" hogy ő lány,hanem mert szeretjük.

Nektek kellene egy hosszú mély beszélgetés,hogy merre megy a kapcsolatotok...mert szerinted nem jó írányba.

pláne ha tervbe van egy gyerek,mert ha nem okés a dolog akkor nem legyen egy gyerek (is) szenvedő alany.

2016. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én értem félre, de ezek szerint veled is van, közben meg egy férfi a szeretője? Vagy a dugókoma már a múlt, és most csak barátok?


Ha mindkettőtökkel él szexuális életet, én azt is nehezen tudnám elfogadni a helyedben, de te tudod, van akinek ez belefér.


Mindig anált akar veled, vagy azért hüvelyi együttlét is van? Azt élvezi?


Ha kizárólag popsiba hajlandó veled csinálni, akkor igen, homokos az illető. Más kérdés, hogy fogalmam sincs, akkor miért van veled.


Te sem szereted őt, elfogadod a megalázó helyzetet, csak hogy eltartson. Ha ez neked belefér, akkor hajrá, csak nyisd ki a szád, és beszéld meg vele a téged zavaró dolgokat. És semmiképp ne alapozd a jövődet a vele való kapcsolatra, gyermek ebből nem lesz.

2016. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy a szád ahhoz képest, hogy milyen helyzetben vagy. Én a helyedben csendben meghunyászkodnék a sarokban, mert gyakorlatilag a pasidtól függ, hogy éhen halsz-e aznap, vagy sem. Mivel csal, biztos lehetsz benne, hogy nem szeretetből tart el, innentől kezdve úgy kell táncolnod, ahogy ő fütyül. Ha jót akarsz magadnak, befogod a szád és nem a rendőrségre telefonálgatsz (ahol amúgy körberöhögnének a sztorid hallatán). Felnőtt férfi, azt csinál, amit akar. Csak azt remélem, hogy otthagy mihamarabb, és nem szülsz egy gyereket a nagy büdös semmire.
2016. aug. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőimre meg nem számíthatok mert nem tudnának engem ellátni.Mind a két barátnőmnek családja van és nem tudnak magukhoz fogadni."


Miért kéne téged ellátni meg magukhoz venni?

2016. aug. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az jött le, hogy nem szereted a párod, hanem azt szereted benne, hogy (bocs a megfogalmazásért) eltart. Ezt te cserébe szexel hálálod meg neki. Nyilván szomorú sorsod nem tőled függött. Ismerek hasonló élet elé néző fiatalokat. Előre is sajnálom őket.


Nem általánosítani szeretnék, de intézetben is megvan a lehetőség a tanulásra, hogy ne "csak" takarító legyél. Nem tudom mennyire éltél ezzel a lehetőséggel, vagy mennyire lógtad el a tanulást. A takarítókat is meg kell becsülni persze, nélkülük sokkal másabb lenne egy munkahely.


Visszatérve a problémádra: Ha csak fizetéskor látod, keress egy olyan partnert, aki nem csak eltart, hanem szeret is. Megint egy szélsőséges megfogalmazás, de ha fizetéskor eljön hozzád, megdug és otthagyja a pénzt, az nagyon emlékeztet engem a prostikra... Szeret téged, vagy a K-jának tart egyáltalán? Bocsi ha nyers voltam... De ennyi erővel hirdethetnél is, hogy anyagiakért szexelnél... :( Bocs, ha összedőlt benned egy világ, de talán jobban átlátod a dolgaidat.

2016. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Kicsim! Ne a fenekembe tedd. Szerintem ilyen egyszerű. De amúgy meg nem tudom mi bajod vele. Én imádom.
2016. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Akkor elmegyek máshová itt a közelben.De ettől még nem hagyom ott az albérletünket,majd a mostani biszexuális párom fizeti havonta.Keresek olyan párt aki többet törődik velem,nem kell hogy kisegítsen anyagilag,de ha akarok gyereket akkor normális apja legyen,nem egy ánuszvadász.Remélhetőleg normálisabb körülmények közt fogok/fogunk élni majd.Köszönöm a válaszokat és a tanácsokat. :)
2016. aug. 15. 16:49
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Keresel te a francokat.
2016. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!