Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy magyarázzam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el a páromnak hogy ne seggbe tolja a szexet?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok.Van egy 32 éves párom és mindig együtt lóg egy fiú cimborájával(dugókomája).Én tudok arról hogy a párom biszexuális,én ezt elfogadom,de utálom amikor seggbe tolja velem is a szexet,mert úgy érzem néha elfelejti hogy én nem férfi vagyok hanem a csaja.Még gyermekünk sincsen,de akarok tőle néhány hónap múlva.Kérlek segítsetek rajtam mert néha úgy érzem hogy romlik a kapcsolatunk erősen és nem fogok mellette megöregedni

2016. aug. 13. 18:30
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
85%

Igen sajnos ez mind igaz amit előttem leírtak. Ha egyszer kattan az agya lelép és téged meg otthagy a gyerekkel. Nem éri meg hidd el. Akármennyire is szereted ez halott ügy.

Ahogy az előttem szóló úgy én is azt tanácsolom: keress egy normális férfit.

2016. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Daidalosz ***** válasza:
80%
Keress mast!
2016. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a párom telefonja ki van kapcsolva és már gondolkodom hogy hívjam a rendőrséget.Ha hazaér megmondom neki hogy hagyja ott a kis cimboráját mert én nagyobb szarban vagyok mint a köcsögje,és megmondom neki hogy nekem komolyabbak a szándékaim mint neki,mert a köcsögének soha nem lesz gyereke akárhányszor süti el benne a puskát. :(
2016. aug. 13. 20:53
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell ide a rendőrség ?
2016. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez jó kérdés.

Amúgy meg nem kell döntés elé állítani. Simán ott kell hagyni. Szüleidnél nem tudsz lakni egy pár hónapig? Vagy barátnő, unokatesó valaki?

2016. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Azért akarom hívni a rendőrséget mert késő este van és nem veszi fel a telefont.Beszédem van vele,és köszönöm a válaszolóknak a tippeket.
2016. aug. 13. 21:35
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nem kell hívni őket. Szombat este van. Lehet hogy csak hajnalban kerül elő. Most nyugodj meg, szedd össze a gondolataidat ha kell írd le mit akarsz neki mondani. Igyál meg egy pohár italt és próbalj meg kicsit lenyugodni.
2016. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Nincsen családom.Anyukám meghalt mikor 5 éves voltam,apa meg berakott engem egy nevelőotthonba árva gyerekek közé Pesten.Barátnőimre meg nem számíthatok mert nem tudnának engem ellátni.Mind a két barátnőmnek családja van és nem tudnak magukhoz fogadni.
2016. aug. 13. 21:40
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Uhh bocsi. Nem tudhattam. Sajnálom. Esetleg távoli rokon? Munkatárs?
2016. aug. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szomorú történet és kicsit nehezen hihető.
2016. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!