Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy magyarázzam el a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarázzam el a páromnak hogy ne seggbe tolja a szexet?

Figyelt kérdés
28 éves lány vagyok.Van egy 32 éves párom és mindig együtt lóg egy fiú cimborájával(dugókomája).Én tudok arról hogy a párom biszexuális,én ezt elfogadom,de utálom amikor seggbe tolja velem is a szexet,mert úgy érzem néha elfelejti hogy én nem férfi vagyok hanem a csaja.Még gyermekünk sincsen,de akarok tőle néhány hónap múlva.Kérlek segítsetek rajtam mert néha úgy érzem hogy romlik a kapcsolatunk erősen és nem fogok mellette megöregedni

2016. aug. 13. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
23%
Tudod róla, hogy búzi, és mégis vele vagy? Normális vagy?
2016. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Biztos vagy te abban, hogy ettől a fickótól akarsz gyereket? Én meggondolnám a helyedben. Nem tudnám szavakba önteni, hogy miért érzem úgy, de szerintem hamarosan már csak a dugókomáját használja majd.
2016. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 RRR ***** válasza:
7%

talán kategorikusan zárkózz el a seggbekuki elöl


és

gondold el ,mit mondanál majd a gyerekednek,,,mi-ki az apja??

2016. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretem a páromat,3 éve együtt élünk albérletben,és ő segít ki engem mert ha nem lenne mellettem és egyedül maradnék akkor már rég az utcára kerültem volna.Nekem a 3 év alatt ez most a 8.munkahelyem mert mindenhonnan elküldtek,mert felesleges voltam számukra.Semmiképp nem akarok megválni a páromtól,csak úgy érzem hogy ő tőlem nagyon is megakar a komája miatt,mert szinte haza se jön hozzám csak fizetésnapjakor :( Jelenleg takarítónőként dolgozom 4 órába és minimálbért megkeresem egy hónapba.
2016. aug. 13. 18:49
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezek nem valami jó kilátások
2016. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
85%

Így...

Ne a popsi luksziba drágám.

Érteni fogja :D

2016. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
24%
Inkább vagy egy búzival, csak eltartson? És ha Aidses leszel?
2016. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
12%

Ha meglesz a gyerek mit fogsz neki mondani ?

"Kicsim, apád egy B*zi :)"

2016. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

1. Keress egy normális pasit!

2. Ahogy elöttem leírták, mond el neki!

2016. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%

A gyereket nem fogod tudni eltartani a 4 órás munkádból az tuti.....ha a buza apja lelép? Mi lesz veled?

A gyerek megy a gyivibe Te meg a híd alá?

2016. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!