Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan mondjam el a barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátnőmnek, hogy biszex vagyok?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Tudom, hogy van meleg ismerőse, nem zavarja a dolog, de mit szólna ha én bevallanám, hogy előtte voltam fiúval?

Van akinek jól sült el vagy esetleg rosszul? 26/f



2016. júl. 24. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Én nagyon örülnék neki, mert izgató hármasban ha a két pasi együtt van. De ha őt ez nem vonzza akkor ne eröltesd. Eddig senkit nem zavart, hogy szexuálisan biszex vagyok, de én nő vagyok.
2016. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
,,Emlékszel, hogy mikor nálatok voltunk családi ebéden két héttel ezelőtt, eltűntem apáddal a szobájában 2 órára, hogy férfias dolgokról beszélgessünk? Na akkor ülj le, mert el kell mondanom valamit.."
2016. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Csak szimplán mondd meg neki, hogy szeretsz más Férfiak s***gében turkálni. Biztos megérti majd.
2016. júl. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hogyan? Szép kerek mondatokkal, artikulálva.

Amúgy én örülnék neki. Azért viszont csalódnék a kapcsolatunk minőségét illetően, hogy csak egy év után mered elmondani.

Viszont az emberek nem egyformák. Lehet, hogy a barátnőd kicsit szűkebb látókörű. Kipuhatoltad már, mi a véleménye az ilyesmiről?

2016. júl. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel semmi gond,mert ha szeret még ha nem is ért vele egyet elvileg megérti.Ám az hogy 1 éven keresztűl ezt titkoltad,és hazugságban éltek az már kimeríti a téma fogalmát. Nálam minden randi végét,amikor összejövök valakivel 1 nagy leülős beszélgetés előz meg. mikor is mind a 2-en elmondhatjuk őszintén mit érzünk,és mi az amire vágyunk mind az életben,mind szexuálisan.Soha nem mennék bele úgy 1 kapcsolatba hogy nemtudja mirevágyik a párom legőszintébben legbelül.Lényeg hot tudja bármire vágyik is ,bármennyire perverz is akkor is elfogadom,és így visszaadom saját legőszintébb önmagát,mert nem kell szerepet játszania mellettem,és nekem sem mellette.Ezt hívját szerelemnek,a többi csak ámítás. Ha ezt már így eltoltad,akkor próbálkozz másként.Kérdezd meg tőle hogy mi a véleménye a meleg barátjáról,és volt e már biszex barátja.mit szól ahhoz va valaki ezt nem merné elmondani? mi a nagyobb vétség,az ha nem mondja el,vagy ha annyira érzi magát biztonságban hogy nem meri elmondani? Elvégre 1 kapcsolat az őszinteségről szól igaz? Puhatolózz.Persze először óvatosan tereld rá a szót
2016. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3%
Miért lenne szűklátókörű? Mert nen tolerálja az ilyen ferde hajlamúakat?
2016. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, azert picit sikerult elterned a kerdestol... ferde hajlam.... ugyan mar, neztel te mar korbe magad korul? meglepodnel nagyon sok emberen...


Kerdezo: en spec egyaltalan nem problemaznek rajta, valoszinuleg millio kerdesem lenne hozzad de az eg vilagon nem valtoztatna semmin.

2016. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kellene elmondani?Szerintem egyáltalán nem fontos.Attól függ,miért gondoltál erre;ha azért,hogy később hármas szex legyen és foglalkozhass a sráccal a barátnőd előtt,akkor oké.De ha szimplán rád jött az őszinteségi roham,gondold át hogy kiteszed-e ennek a kapcsolatotokat-ha már eddig nem tetted.
2016. júl. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 24. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!