Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mondjam el barátnőmnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el barátnőmnek, hogy szex közben folytogatni szeretném?

Figyelt kérdés
Félek, hogy ha váratlanul csinálom, ráijesztek. Viszont ha szólok akkor meg kicsit kínos lenne nem, hogy: fojtogathatlak szex közben, de nem durván? Valahogy nem érzem, hogy bármelyik is működhetne
2016. ápr. 29. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szimplán kérdezd meg egy beszélgetés során, hogy mit gondol a szex közbeni fojtogatásról, én is így tettem.
2016. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
én már első randin, csókolózás közben megszoktam markolni a nyakukat, hogy tudják mi a pálya :'D
2016. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát beszéld meg vele, még jóval szex előtt.

Ha nem tetszik neki az ötlet, akkor ne erőltesd.

2016. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Én imádom ezt.

Nálunk az előző párom csak úgy szex közben finoman megfogta a nyakam, utána jeleztem, hogy nekem nagyon tetszett, de neki nem jött be, úgyhogy annyiban is maradt.

Jelenlegi páromnál én hozakodtam elő, mikor a szexuális vágyainkról beszéltünk, hogy kit mi érdekel, mit próbált, mi az amit még nem, de szeretne stb.

És először furcsán nézett rám, de aztán belejött.


Szerintem ha nem mersz erről beszélni, akkor csak szex közben tényleg finoman fogd meg a nyakát pl. mikor szemből vagy hátulról csináljátok. És szex után vagy közben elmondhatja, hogy tetszett-e neki vagy sem. Ha zöld utat kapsz, akkor később lehet fokozni az élményt vagy az időtartamát esetleg az erősségét a szorításnak.

Ha nem jön be neki, akkor ne erőltesd semmiképp.

23L

2016. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb, ha megbeszéled vele. vagy szex közben befogod a száját először, és megkérdezed, hogy tetszik e neki? ha igent bólint, akkor tovább is mehetsz :-)
2016. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben:) csak ilyen dolgokkal nagyon óvatosnak kell lennem, mert könnyen kap pánikrohamot :/
2016. ápr. 29. 16:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha konnyen kap panikrohamot akkor kb kizart hogy o ezt szeretne. Egyszer hozd szoba a szexualis vagyak temat es kerdezz ra erre batran. Ne szex kozben leod meg ezzel mert az konnyen bizalomveszteshez is vezethet es cseszheted a szexualis eletedet.
2016. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom nem kérdezte me, egyik alkalommal csak a nyakamra tette a kezét, onnan már én akartam
2016. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Így:

Szeretném ha életed végéig velem lennél és addig egyfolytában szexelnénk. De nyugi, csak pár perc.

2016. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!