Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudom észrevenni ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom észrevenni ha a barátnőmnek orgazmusa van?

Figyelt kérdés

Mert mikor ujjazom 1 perc után elkezd egyre erősebben nyogni,van mikor már kiabál,össze vissza ficánkol az ágyon,nem bír egyhelybe feküdni stb

De ha ez nem az orgazmus csak az orgazmus felé vezető út jele,akkor mik az orgazmus jelei?



2016. márc. 14. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél máshogy van, mert én is sokat ficánkolok úgymond, de az orgazmus pillanataiban megfeszül a testem és csak remegek maximum.
2016. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VirágésBence ***** válasza:
64%
Az én barátnőmnél pl nem lehet összetéveszteni, egyszerre feszülnek meg az izmok és szinte alig kap levegőt, egy exem viszont pont, hogy ilyenkor lazult el teljesen és szinte szétfolyt. Annyira máshogy van minden lánynál, kérdezd meg a barátnődet nála hogy van, ő biztos tudja
2016. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Először egy nagy lüktetés, ami alatt általában nem vesznek levegőt és megfeszülnek, aztán hirtelen sóhajtanak egy nagyot, majd jön a több apró lüktetés.


Ha nyalás közben megy el, akkor még azt is észre lehet venni h megváltozik a sunaszaft állaga. Savasabb lesz, kevésbé síkos.

2016. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi "sunaszaft" és az előbbi kiabál "össze-vissza" igen érzékletes szemléltetések voltak...

Egyébként a nők nagy része inkább a csikló simogatástól tud elmenni, a többi csak hozzátesz. Olyankor az orgazmust egy finom, egész testet átható rándulásból lehet észrevenni és ha végighúzod a sunciján a kezed, érzékeny lesz.

2016. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1 perc alatt nincs orgazmusa, az csak az út. De lehet csak rájátszik. Hidd el, ha orgazmusa van azt észre veszed, főleg ha benne vagy.
2016. márc. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!