Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a francot csináljak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak? Annyira akarom a legjobb barátnőmet.

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok. Egyszerűen imádnivaló lány, annyira édes. Neki van barátja 3 hónapja, akivel nagyon sokat vitáznak, viszont tudom, hogy szeretik egymást. Neki is van bi hajlama, tetszett már neki lány még korábban. Nekem még nem volt barátom, sem barátnőm.

Egyszer mikor a srácról mesélt, és már nagyon rosszul esett, nem bírtam tovább és elmondtam neki. Tudni kell, hogy nem találkozunk nagyon gyakran, mert elég távol élünk egymástól, de beszéltünk erről, szoktunk viccelődni vele, persze mindig próbál úgy írni, hogy ne bántson meg, és valamiért mindig hozzám fordul hogyha problémái vannak a sráccal. Már neki is elmondta egyébként, aki tök féltékeny lett rám, merthogy mi lesz ha iszunk, és valahogy úgy alakul, de nem hiszem, hogy ez komoly. Még nem találkoztunk azóta, hogy elmondtam neki. Annyira szeretem őt, és borzasztóan hiányzik.


2016. máj. 29. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen hülye pasik vannak! És örülnék neked a helyében! F.
2016. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1: +1.
2016. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jól esik, csak sajnos ő nem így gondolja. Mondjuk szokta mondani, hogy egy f stb.. Mert nagyon fel szokta húzni, és mindig szakítanak-összejönnek, és már nem is veszem komolyan, ha szakítanak, pedig annyira örülnék neki, és ezt meg is mondtam neki egy ilyen "viccesebb" pillanatban.
2016. máj. 29. 11:55
 4/9 A kérdező kommentje:
De tudom, hogy nagyon kötődik hozzá, meg szereti, mert ő az első barátja, és amúgy nem rossz fej a srác.
2016. máj. 29. 11:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy :))))

Próbálj meg vele találkozni minél többet! Sok szerencsét!;) F

2016. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
60%
edesharmas nem játszik? (esetleg ha a csaj barátja nincs benne, en ráérek)
2016. jún. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első barátja? Előbb-utóbb úgyis szakítanak, csak legyél türelmes és addig élvezd te is az életet.
2016. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
:)
2016. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Azóta találkoztatok már?
2016. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!