Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero lányok, ti nyaltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok, ti nyaltatok, nyalnátok puncit?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 18:48
 51/93 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj picim!

Tanulj már meg olvasni. Senki sem azért szólta le, mert biszexuális, hanem azért mert kinyalt egy csajt és heterónak mondja magát

2016. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
61%

"Pici" válasza;

Megengeded hogy ha már ilyen kedves voltál, hogy picimnek szólítottál, én kedvesemnek becézzelek?

Tehát, kedvesem, én itt arra szerettem volna utalni, hogy ne akarják már megmondani valakinek hogy milyen a nemi identitása. Mert ez így szerintem gáz. Mindenki veri a mellét, közben meg... Ez olyan mintha egy feketének azt mondanád hogy ő fehér. Oké, kimondja hogy fehér, a többiek megnyugszanak, és? Attól ő még fekete... Észlények :D Vááááá, idáig érződik az életuntság. Menjetek el és döntsétek el mások helyett, hogy mik. Gratulálok.


Nem mondom magam teljesen heterónak, de biszexuálisnak sem, feljebb írtam is, de persze én vagyok az olvasásképtelen... Egyszer megvolt, köszöntem szépen, elég volt, már nem izgat a dolog. ELMÚLT. NINCS TOVÁBB. VÉGE. Deeeee te most biztos megmondod nekem hogy biszexuális vagyok. :D

2016. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
64%

Nem baromira mindegy nektek, hogy minek mondja magát?????

NEM EZ VOLT A KÉRDÉS!

2016. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
82%

És te a kérdésre válaszolsz? Folyamatosan offolsz, fogyatékos.

A példád úgy lenne helyes, hogy félvérek vagytok, és azt mondjátok magatokra, hogy ti fehérek vagytok.

2016. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
69%

Emberek, de vakok vagytok... a kínai többet lát,mint ti itt. Nyitottság kérdése az egész. Megtette, kiny**ta, kész.

Kíváncsi volt.


Egyébként ő dönti el hová sorolja magát...

Itten mindenki bíró és "ítél".

Ja, és idetolták a pofájukat … Érdekli őket is.

Lol.

2016. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
96%

Ezért csináltál még egy regisztrációt? :DDD

szerencsétlen

2016. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
96%
Értsd már meg, hogy nem ő dönti el! Van olyan tudományág, hogy antropológia. Ez az emberi viselkedést tanulmányozza, akik ezt kutatják azok az antropológusok. Ezek az antropológusok felállítottak tudományos meghatározásokat, pont azért, hogy az embereket be lehessen sorolni valahová. A heteroszexualitás meghatározása az, hogy olyan ember, aki CSAK az ellenkező nemmel létesít szexuális kapcsolatot. Kész, pont! Nincs olyan, hogy kíváncsi, nincs olyan, hogy akkor heteró marad, ha féllábon állva nyalja p_nát...stb.
2016. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:

Mivel kíváncsi voltam, visszakerestem a kérdést.


"A heteroszexualitás szexuális vagy romantikus vonzalom az ellenkező nemű személyek között (azaz a férfi és nő kapcsolata), és az emberek által tanúsított leggyakoribb szexuális irányultság és magatartás."


Ez a definíciója a heteroszexualitásnak. Ergo az, ha az egyén az ellenkező neműekhez vonzódik. Mint pl én. Rohadtul nem azt jelenti, hogy csakis kizárólag az ellenkező neműekkel létesít szexuális kapcsolatot. Ilyen baromságot. Imádom, ha olyan ír, aki nem ért hozzá, ja hagy döntsem már el én. Akkor lennék biszexuális, ha vágynék még rá, de ez nincs így. Imádom, hogy itt minden ember ilyen okos..

2016. ápr. 6. 23:23
 59/93 anonim ***** válasza:
96%

igen, ez egy friss regisztráció, mert nincs százalékos értékelése :D

és egyből idevezetett az útja egy 2 hetes kérdéshez :DD

de legalább lett volna annyi esze a kérdezőnek, hogy nem ír be egyből utána XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

szánalom a köbön

2016. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 A kérdező kommentje:

Utolsó te nagyon okos vagy. Nevetséges.

Te kiről beszélsz egyébként rólam?:D

2016. ápr. 6. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!