Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero lányok, ti nyaltatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányok, ti nyaltatok, nyalnátok puncit?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 18:48
 41/93 anonim ***** válasza:
96%
Ők pénzért csinálják és te miért? RÁadásul tényleg csomóba van bi hajlam, elmondásod szerint benned egy csep sincs.
2016. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy jézusom, csak úgy kinyalsz egy pinát. Siralmas. Te tényleg menthetetlen vagy.
2016. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el a fordítottját, egy fiú mondaná neked, hogy heteró és csak úgy leszopott egy faszt. Mit szólnál? Pofán röhögnéd.
2016. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
100%

"én meg kipróbáltam csak úgy. ennyi. miért kell túldramatizálni ennyire??"

Mi is ezt kérdezzük. Mit drámázol itt, miért ragaszkodsz ennyire ahhoz, hogy heteró vagy, amikor ez nem igaz? Kinyaltál egy lányt=szexuális kapcsolatot létesítettél a saját nemeddel-->nem vagy heteró. Hiába bizonygatod az ellenkezőjét. Te tényekkel vitatkozol.

Ez kb olyan, mintha azt mondanád, hogy lapos a föld.

2016. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 A kérdező kommentje:

"Csak úgy jézusom, csak úgy kinyalsz egy pinát. Siralmas. Te tényleg menthetetlen vagy."


nem, csak úgy nem, a barátnőmmel csináltuk egymásnak. ő egy szép lány, de nem vonz egyáltalán. egy csúnya lánytól meg puncitól egyenesen undorodok. továbbra is azt mondom, hogy az a bi, aki vágyik erre, nem az, aki egyszer kipróbálja. de nem értem miért magyarázkodok, törlöm a listámból a kérdést, hogy ne is lássam a válaszokat, mert itt szinte csak kötekedő emberek vannak.

2016. ápr. 1. 22:30
 46/93 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonz egyáltalán, akkor miért csináltad? Ott írtad, hogy szép lány, szerintem vonzott a dolog, ne hazudj saját magadnak is. Ilyen nincs, hogy valaki csak úgy lefekszik egy lánnyal.
2016. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul még egy kérdést is kiírtál róla, nagyon nem hagyhatott hidegen akkor a dolog.
2016. ápr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de már többször álmodtam vele. :D


23N

2016. ápr. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
50%

Jaaaaaaaaaaaj emberek miért kell mindig a másikat szapulni? És ha vannak hajlamai, akkor meg mi a rák van? Könyörgöm, senkit nem bántott meg, próbálgatja a szexualitását... ( neki legalább van, az itt levő emberek 70%-ával ellentétben :D )


Nos.

Magamat nem vallom heterónak, de biszexnek sem, valahol a kettő között, úgyhogy nem tudom mennyire számítok... Naaagyon nagyon ki akartam próbálni, egyszer megtörtént, ami azt illeti tetszett is, de valahogy kevésnek éreztem. Nem volt benne meg az a kellő érzelmi töltet, amit csak azzal tudsz átélni, akit tényleg szeretsz, és viszont.


Főleg fiúkkal barátkozom, összvissz két lány barátom van, de ők nagyon közeliek. Mindent tudok róluk... Ők is rólam. Soha meg sem fordult a fejükben, hogy kipróbálják, max hogy őket nyalják, de ez soha nem fog megvalósulni.


Szerintem ez szexuális nyitottság kérdése. Ki akartad próbálni, oké, tehát az a fajta vonzalom megvolt, hogy hajtott a kíváncsiság... Meg ez lányok között nagyon más. Lányok képesek a mély kapcsolatokra. Mindegy. Nem kezdem el a rizsát.


20/L

2016. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
85%

Na még egy észlény. Még jó, hogy senki se a hajlamai miatt szólta meg.

Te is kinyaltál egy lányt, kívántad, tetszett, de te is hetero vagy azért gondolom. lol...

2016. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!