Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hogyan nyalnátok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan nyalnátok ki egy lányt? Milyen technikával? Esetleg.

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
nemtom de én jól csinálom és jóképű vagyok és fiatal és facér
2015. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%

Kideríteném, h szereti és úgy.


Elkapom a hajánál fogva, lerángatom a bugyiját, beletűröm a szájába, lelököm az ágyra, kezeit hátra kötöm, szétfeszítem a lábait, kap 3 pofont a puncijára és nekilátok. Innentől jön a hogy szereti dolog.:D

2015. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy egy vagy két ujjamat bedugom és közben ujjazom is. 100% orgazmus.
2015. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Először végigcsókolgatnám a nyakától a hasáig, aztán apró puszikat adnék a belső combjaira. Majd a hüvelynyílás körül kezdenék el nyalakodni, feldugnám a nyelvem a nedves puncijába, végül pedig rátérnék a csiklóra. :-D
2015. szept. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
NYELV HASZNÁLATÁVAL, HARAPNI TILOS
2015. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy kinyalnám, hogy remegne a kéjtől, nem férne ki, ha le akarnám ide írni. :)
2015. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2: drFétis hozza a szokásos formáját :D
2015. szept. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Múltkor egyszer leírtam egy csajnak... azóta sajnos nem találkoztunk, pedig tetszett neki. ;)
2015. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Először kiprobálnám azz összes létező technikát(körbe-körbe,függőlegesen,össze-vissza stb.. ) s hamar meglátszik melyik a legjobb számára,és azuán mindig ugy csinálnám :) 22/F
2015. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
finoman újjazom változó mozdulatokkal, közben a csiklóját nyalogatom egyre hevesebben enyhe majd egyre erősebb szívás közepette. Nem könnyü elsajátítani de a csajok percek alatt elmennek ettől és óriásit élveznek tőle.
2015. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!