Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Uszodában ismerkedett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uszodában ismerkedett már innen valaki? Gondoltam ott lehetne esetleg ismerkedni, például szaunázás vagy gőzkabinban. Esetleg más ötlet?

Figyelt kérdés

Járt már bárki sikerrel ilyen helyen? :D Még mindig nagyobb esélyt látok arra, hogy ilyen helyen ismerjek meg valakit, mintsem városban leszólítani valakit... Melegbár nem játszik. :D

f21


2016. febr. 9. 18:21
 1/6 poiu ***** válasza:
52%
Meg ne próbáld!
2016. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a párom úgy ismertem meg ,hogy a volt barátnőm legjobb barátnője volt! De az előző párommal szoliba ismerkedtem meg! Szóval akkor a strand se lehet lehetetlen
2016. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha engem férfi leszólítana uszodában párkapcsolat céljából, akkor utána elég sok időt lenne kénytelen víz alatt tölteni. Ugyanis eléggé pipa lennék ilyen helyzetben.
2016. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
direktbe nem nyomult rám de utánam jött a tusolóba engedtem neki hogy le... jon
2016. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szaunázás során az emberek nyitottak, általánosságban lehet ismerkedni. Aztán kiderül, hogy mi lesz a dologból. Ilyen jellegű tapasztalatom még nem volt, de akár elmehetsz kizárólag melegek/biszexek számára fenntartott szaunákba, ott tuti lehet a siker. Persze semmi nem kötelező. 34F
2016. febr. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nyomult már rám srác szaunába
2016. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!