Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek, biszexek! Szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexek! Szerintetek ez jó ötlet? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
18 éves meleg fiú vagyok és szeretném kideríteni, hogy az ismerőseim között vannak e még melegek, biszexek. Rólam nem tudja senki, hogy meleg vagyok. Arra gondoltam csinálok egy kamu facebook profilt felveszem az ismerőseim és kiderítem... De nem tudom hogyan csináljam, hogy ne legyen feltűnő, hogy új a facebook-om, nem ismerős nekik a név stb...

2014. ápr. 22. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Bubu Hunter lesz a neved, ebből szerintem rögtön tudják hogy futóhomokkal van dolguk
2014. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Senki nen tudja hogy melleg vagy ?? Most írtad le !!
2014. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az ismerőseim közül senki nem tudja
2014. ápr. 22. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
404 ERROR NO BUZERÁNS !!
2014. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha az ismerőseid értelmesek, akkor nem jelölnek vissza egy idegent.
2014. ápr. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
a kérdésre egyértelmű választ kapsz,ha feleteszed megadnak a kérdést:te vissza jelölnél egy vadidegen bu_zit?
2014. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Áh, ilyen téren már egyszerűbb lenne, ha végigkutatnád a meleg társkereső oldalakat. Nekem is volt olyan, hogy felregisztráltam egyre, és egy általános iskolai osztálytársamat is megtaláltam ott.

Bocsi, de ez a kamuprofil dolog rendszerint nem szokott bejönni senkinél.

2014. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam egyet, és bejött. Sőt még egy lány profillal, pár hónap pihentetés után, a lány ismerőseim szexuális életét is meg tudtam. Tudom nem szép dolog.


(Amúgy biszex vagyok.)


A lényeg pihentetni kell a profilt pár hónapra, néhány post-tal legalább, és távoli ismerősökkel pártucat ismerőst szerezni, csak utána kérdezni!

2014. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!