Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cigány lánnyal fogok szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány lánnyal fogok szexelni, szerintetek jó ötlet? Vagy lemondjam?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 16:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Küld át ha meggondolod magad, amúgy szerintem ne hagyd ki, én legalábbis mindig is ki akartam próbálni cigány lánnyal
2016. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
Cigánnyal soha semmit sehogyan. Én betartom ezt a szabályt, de még így is kiraboltak az utcán. Ne kockáztass ha nem muszáj.
2016. febr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Engem izgatott! És alulról szagoltam az Ibolyát! :-)

A lényeg, hogy bejön-e neked!

Szerintem azért mert cigány, ki ne hagyd!

2016. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, ha te is az vagy?
2016. febr. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Miért lennék cigány drága barátom? azért mert feltettem eleve ezt a kérdést? bejönnek a cigány lányok nem tudok mit tenni...
2016. febr. 5. 16:16
 6/24 anonim ***** válasza:
53%

Mi tagadas ha nem azokat az utcan koldulo,igenytelen ciganyokat nezzuk,hanem igenis van koztuk rendes,apolt penzes igenis JOL neznek ki.


Sok cigany pasi van aki jobban nez ki es jobban oltozik,igenyesebb higeniaban 100x mint egy feher boru.

Szoval ha ilyen az a lany is akkor csak nyugodtan.

2016. febr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%

Miért lennék a barátod, kérdező? Nem írtad ki az etnikumod, viszont kiírtad a kérdést a lányra vonatkozóan. A hiányosságokat meg mindenki kipótolja úgy ahogy neki tetszik.

Visszatérve a kérdésre, ha bejönnek a cigány lányok, akkor meg minek egyáltalán a kérdés?

2016. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Ha gyűjtöd a nemi betegségeket, akkor nyugodtan!
2016. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
próbáld csak ki. nem sokkal voltam de azt tapasztaltam h elég tüzesek a cigány lányok. jó tanács azért dugd el az értékeidet.
2016. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Attól függ, honnan ismered. Rengeteg lehúzós sztorit hallottam már. Szóval, figyelj oda, ha át akar bszni.
2016. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!