Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az mért van hogy heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van hogy heteró vagyok de kinyalnék valakit?

Figyelt kérdés

20/L

Eddig még csak fiú barátaim voltak de úgy kinyalnék egy szép lányt.



2023. aug. 23. 00:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
68%

#30

Azért, mert veled valami még nem történt meg, nem azt jelenti, hogy az a jelenség nem létezik.

Lehet, hogy nem gázolt el még téged autó, ettől függetlenül minden nap nagyon sokan vesztik el az életüket autós gázolás miatt. Még Magyarországon is, akkor mennyien a világon?🤔

2023. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
67%
soha nem is állítottam.. egy kérdést tettem fel, szövegértés 2 est kapsz fiam :)
2023. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
91%

#32

Te írtad a 30-as kommentet is?

Csak halkan jegyzem meg, de annak sincs semmi köze a kérdező kérdéséhez, mint ahogy ennek a kommentednek sincs.

Ha egy kérdést akarsz feltenni, akkor azt nem egy másik kérdésnél kell megtenned, hanem az "Új kérdés" menüben.

A már feltett kérdéseket megválaszolni kell, és nem újabb kérdésekkel megfejelni.

Csak mondom...😉

2023. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
63%
még mindig okoskodsz :D
2023. aug. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
67%
fuhh a hétre elég volt az ilyenekből bocsi
2023. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

#34

Te pedig még mindig nem érted a gyk működését, hiába írtam le.

Szerintem itt be is fejezhetnéd az offenzív és offtopic hozzászólásaidat, ha nem akarod, hogy a kommentjeid után lévő felkiáltójelre bökjek...😉

2023. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
90%

Én ugyan pánszexuális vagyok, de pl házasodni nem házasodnék csak férfival, gyereket is csak férfival vállalnék.

Attol függetlenül vonzódom a nőkhöz is, úgyhogy nyugi, attól, hogy így érzel meg nem muszáj nővel párkapcsolatban lenned. Csak ami jól esik

2023. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagy vele egyedül kérdező. Oké, én biszex vagyok, de mikor egyetemista voltam és buliztam és piásan kicsit őszintébbek lettek a barátnőim, én magam lepődtem meg, hogy 3-ból 1-et érdekelt a dolog valamilyen szinten.

Ne értse félre senki, egyáltalán nem dicsekvésből, de 5 év alatt 3 ilyen kíváncsi csaj nyalt ki. Csak úgy, mégis milyen.

2023. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
38. Megnéztem volna ;)
2023. aug. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem vagy heteró.

Egy kis būzi vagy.


Ilyen egyszerű.

júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!