Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok,fiúk mi volt életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,fiúk mi volt életetek legfurcsább sexuális élménye?

Figyelt kérdés
Furcsa tehát nem rossz vagy jó hanem valami miatt furcsa,szokatlan.

2023. aug. 19. 09:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
EN vonat kabinban ez volt nekem eddig a legfuribb.
2023. aug. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%

Pisis dolgok elég szokatlanok,furcsák🙂

De az is furcsa volt amikor először a gatyámba élveztetett egy csaj.Meg fiú is😀

Aztán van még hajba élvezés,fura kérés volt de ha neki az kell,rajtam ne múljon😀

2023. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
A pisi-szex volt eddig a legfurább. N
2023. aug. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%
Popsibol szájba De jó volt
2023. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Megkért elegitsem ki a kutyáját is Akkor nem érdekelt ez a dolog De már bánom hogy nem próbáltam ki
2023. aug. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Annyira élveztem a szexet hogy simán bekaptam neki anális szex után, majd a szex végén hagytam hogy lepisiljen.
2023. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%
69 -es pózban a nő annyira élvezett hogy spricelt a puncija és a számba is jutott bőven !
2023. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

Amikor tél volt, akkor minden ötödik orgazmusa után kirohant elszívni egy cigit pucéran a hidegbe.

Már az is beteges volt, hogy számolta az orgazmusait, és mindig csak az ötödik után ment ki pucéran cigizni a teraszra, smire csak rátett egy lapáttal a cigizése és a pucérkodása is.

Én is lapátra tettem.

Aztán amikor egy haverom mesélt az "új nőjének" a szokásairól ráismertem, és fél órás röhögőgörcsöt kaptam, akkor még csak elmondani sem tudtam s haveromnak hogy kibe szaladt bele.

Ott is hamarosan lapátra került a csaj😂

2023. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Nekem személy szerint, biszex férfi lévén, amikor először szoptam faszt, sokkal furább volt, mint bármi addig csajokkal, pedig lányokkal voltak az első élményeim. De nem bántam meg, sőt...


Egyébként, pont elős szopásom alkalmával nagyon erőset lőtt a srác, mintha csúzli csíptem volna meg a garatom. Hát, ez a része pláne fura volt! Ez volt az egyetlen öklendezésem eddig orál közben, legalábbis egy pillanatra.


Végső soron, ha jól meggondolom, nem az extremitást éltem meg legfurábbnak, hanem amikor új dolgot próbáltam ki először.


De ezek amolyan "apróságok"... Pl az is fura volt, egy évnyi kapcsolat közben a nőmmel, amikor náluk voltam és neki is volt valami dolga, én közben elmentem a wc-re pisilni, ő nem tudta, mit csinálok és véletlen rám nyitott. Ebben számomra az volt a fura, hogy elnézést kért... A farkam rendszeresen a szájában volt, számtalanszor beleélveztem a szájába addigra, és lenyelte mindig mind egy cseppig, amiért hálás vagyok neki. De az, ha meglátott véletlen pisilni, szégyenérzettel töltötte őt el, és szégyenlősen visszacsukta a wc ajtót... Ez elég fura szitu volt. Én nem voltam ettől zavarban, ő meg igen...


Nem a szex volt a legfurább általában, hanem amikor először tapiztam le lányt, tizenévesen. Mert addig hozzá se értem puncihoz. Romantikus volt! Ültünk a mezőn a csajjal, és belenyúlt az alsómba, én meg a bugyijába. Így nem láttam a punit, viszont tapintottam. Fogalmam se volt addig, milyen érzés megtapogatni. Aztán elélvezett a kezemtől, én meg az ő kezétől.

2023. aug. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Amikor kórházban történt
2023. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!