Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok (18-25), ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok (18-25), ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés

22/F/Kívánncsi heteró/Bi


Billegek a kíváncsi hetero és biszex határán, még nem volt semmilyen kontaktusom sráccal.


Ti hol ismerkedtek?

Akik nyíltan biszexek, azoknak vajon több esélye van?


Netről kicsit bizonytalan vagyok, a nemi betegségek és a magukat fiatalnak hazudó idősebb férfiak nyugtalanítanak.


Budapesti vagyok.



2023. máj. 19. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Nyugi,minden hazugság úgyis kiderul egy találkozásnál.Akár koráról,akár súlyáról,akár más kinézetről volt a kamu.
2023. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Menj el egy melegbárba.
2023. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár itt is, vannak itt is rendes emberek.
2023. máj. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 22 leszek és ugyan így érzek. Nem budapesti vagyok de sokat vagyok ott.
2023. máj. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Többnyire a neten, de ha nagyvárosban laksz, akkor esélyes, hogy van ott valamilyen meleg szórakozóhely is. A nemi betegségektől ne félj, ahhoz nem kell internet, azt összeszedhetsz bárhol; ott rajtad múlik első sorban, hogy védekezz, és ne csinálj olyat, amit nem akarsz, akárhogy is erőlteti a másik. Sőt, aki erőlteti, azzal már eleve óvatosan. Magukat fiatalabbnak hazudó idősek... az úgyis eldől az első képcseréknél. Kérdd el valamelyik közösségi médiás profilját, ott úgyis kiderül. Sok szerencsét.
2023. máj. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Először is tisztázzuk, aki biszex, az a saját nemevel is kepes PÁRKAPCSOLATban lenni. A kivancsi hetero az max szexelne a saját nemevel. Nem mindegy. En nem tudnék kapcsolatban lenni fiuval, de szexuálisan nyitott vagyok. Ez azért szerintem fontos hogy tisztaban legyen az ember a vagyaival.
2023. jún. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!