Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok, ti hogy érzitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok, ti hogy érzitek, nehezebben ismerkedtek csajokkal amiatt hogy bi vagytok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ, van aki heteróként is nehezen ismerkedik. Nyitottság, határozottság, személyiség kérdése kinek mennyire megy a csajozás.
2021. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottan. Én szeretem ezt az elején tisztázni, mert derüljön ki ha gond, illetve minél többet vár az ember annál nehezebb színt vallani. Így tiszta lapokkal játszom. Sok lánynak ez kizáró ok, aki meg elfogadóbb köztük is sokuk bizonytalan a folytatásban.
2021. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de rólam nem tudja senki és még szűz is vagyok férfiak terén.
2021. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem, hogy gondot okozna számomra.


Egyrészt én csak szexuálisan izgulok fiúkra, tehát párkapcsolatom nem lenne velük, ahhoz meg senkinek nincs köze, hogy hogy élem a szexuális életem.


Emellett teljesen megvagyok fiúk nélkül, soha nem próbáltam még ki velük, csak néha masztiztam rájuk.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy eleve nem úgy állítok oda valakihez ismerkedésnél, hogy bi vagyok. Mert amúgy a lányok érdekelnek leginkább az életben.


Persze ha nagyon homofób a csaj, nem ismerkednék vele. De akik nem azok, semmi bajuk nincs vele, hogy a szexualitásom egy kicsit ilyen, volt csaj akit izgatott volna az, hogy közösen szopunk egy élethű dildót.

2021. dec. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyban függ attól, hoyg a személy felvállaltan biszex-e, vagy titokban van azonos neműekkel is. A felvállalt biszex pasik sok nő számára nem vonzóak.


Biszex férfi vagyok, de ettől teljesen független az, hogy hogyan állok a nőkhöz. Nincs gondom régóta a csajozással, viszont a bögyömben van, hogy ahányszor városban járok, csupa borzasztó rossz kisugárzású nőt látok, minden korosztályban. Vagy mereven zárkózott, vagy amikor beszélgetni hallok nőket, túl sok a bugyuta, naív, butuska. Nekem értelmes nő kell. Nem muszáj lángész legyen, én se vagyok zseni. Csak használja az eszét, és persze jó szándékkal. Nagyon nehéz ilyet találni, pedig már középkorú vagyok. Kis településen élek, így még csak gyakran se vagyok emberek között, emiatt is sokat vagyok egyedül az utóbbi években. Pedig már több, mint húsz éve nem vagyok gátlásos, se szégyenős.


De a biszexualitásomnak ehhez semmi köze. Szerintem pasibna is, nőben is kissé válogatós vagyok, mégpedig érzelmileg, és intellektuálisan. Holott nincs nagy elvárásom. Ne értétek félre, nem vagyok én se zseni, de ez a sok birka, gondolkodni nem akaró ember a világban, akik csak sodortatják magukat, főleg nők között olyan sokan... Jaj...

2021. dec. 30. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös. Ugyan ez a bajom. Nagyon kevés a normális és értelmes nő. És tényleg nem agykutatót keres az ember.

Másrészt kva sok még az olyan, aki azt mondja hogy inkább egyedül van, mint hogy ismerkedjen? Rohadt sok ilyennel találkozok. Ebben mi a jó?

Legalább egy esélyt adna neki?

2021. dec. 30. 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!