Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok ti hogy és hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok ti hogy és hol ismerkedtetek meg az első sráccal?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már tudom, hogy akarok sráccal is szexelni, de pl azt nem szeretném hogy az arcom elküldjem neki. Hisz nem akarok napisz...on kikötni...
2021. okt. 28. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sajna az első nem döntés kérdése volt. 14 voltam kb és gyógytesin nézegettem a srácot akivel egy csoportba voltam. A srác szép magas volt és szép izmai voltak. Az egyik óra után elmentem WC-re. Utánam jött. Bent pedig berángatott egy WC-be. Ott befogta a szám és mondta, hogy nyugi. Majd elővette a farkát és lenyomta a fejem a SZOPJ utasítás kíséretében. Mikor elélvezett közölte, hogy tudom hogy erre vágytál... Majd megfenyegetett, hogy ezt el ne mondjam senkinek mert akkor megver. A srác 18 volt ugyanis már fél évtől nem járt és csak az érettségizőknek nem kellett. Az eset után átkértem magam az utána lévő csoportba hogy ne kelljen találkozzunk. Ha láttam(mert így is láttam hisz váltottuk az ő csoportjukat) mindig összeugrott a gyomrom. De utólag sajnálom, hogy csak 1x volt, mert azóta se volt ilyen jó pasival dolgom. Igaz az erőszak része nélkül.... Akkoriban azért kellett 1 év hogy újra előtörjön az érdeklődésem.
2021. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém. Mondjuk az első sajna ritkán sikerül jól. Nekem szerencsém volt. Itt találtam egy srácot aki amúgy mint kiderült többeknek is volt első. Nagyon sokat tanultam tőle.
2021. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én chaten ismertem meg, de nekem se szép emlék az első.

Én 15 voltam. Egy vézna kis fogszabályzós, szemüveges srácot képzelj el. Megbeszéltük, hogy a srác aki 21 volt leszop. A talin ez meg is történt. Majd közölte, hogy az nem pálya, hogy csak ő szopott szopjak én is. Nem akartam, de annyira erőltette, hogy elkezdtem.

A mai napig felkavarodik a gyomrom ha érzem azt a tusfürdőt valahol amit ő használt. Ugyanis végig azt az illatot éreztem. A srác rendesen megdugta a számat majd teleélvezte. Nagyon nagyon sok spermája volt. Soha többet nem találkoztunk. A mai napig nem szopok le senkit és aktív vagyok.

2021. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból is haverok voltunk már.
2021. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök durva mennyi rossz emlék van itt... Nekem könyvtárból volt a srác. Közös masztiból indult. 15 évesen már 20cm farka volt. Sajna már nem akarja mert "heteró" lett.
2021. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%

Nekünk jó élmény volt, bár bénáztunk is persze.

Neki azóta sok száz partnere volt, így amikor lehetett volna ismételni nem rég, ki kellett hagynom. Amúgy is öreg már :)

2021. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt gyakorin arcot igazából talinál láttunk nem az volt a lényeg
2021. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!