Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Budapesti bi srácok ti hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti bi srácok ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Mármint hogy milyen appon vagy hogy? Hogy oldod meg hogy ne kelljen arcot mutatni, stb? Én nem akarok lebukni de izgatna hogy srác elégít ki.
2022. nov. 22. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Bárokban, néha társkereső, de szerencsére mindig találok valakit akit kielégithetek
2022. nov. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ismerkedek sehol emiatt, de en is kiprobalnam egy fiuval.
2022. nov. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Énis kipróbálnám, de hasonló okok miatt, még nekem se jött össze, pedig izgatna, ha orált adhatnék valakinek.

19/f, bp

2022. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt is lehet ismerkedni. Csak még nem jött össze találka.
2022. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Snapchatwn beszélgetni, fotót mutatni a cerkáról max a testről majd találni egy jó helyet. Nekem tetszene.

25f

2022. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!