Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy vetkőzős póker keretébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy vetkőzős póker keretében a párom legjobb barátjának a párja (aki az első szívszerelme) megcsókolna, te mit tennél a párom helyében? ( én 22/n , párom 23/f)

Figyelt kérdés

4-en voltunk a szobában, és akkor még mindenkinek tetszett. A párom mögöttem ült, és a lány egyszer csak lekapott. Sajnos elég érzelmes csókra sikeredett, elég nagy bűntudatom van, de én végülis élveztem.

Akkor a párom nem mutatta, hogy ez fájt volna neki, de azóta az éjszaka nem ér hozzám, már két nap is eltelt , de még mindig alig szól hozzám, és meglehetősen passzív- agresszív .

Annyit hozzámvágott, hogy gratulál nekem, hogy visszahoztam a merevedési problémáit..

Mit csináljak?

22/nő



2021. aug. 17. 18:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg elég gáz ha 23. Évesen már merevedési gondjai vannak. Kicsit túl reagálta a dolgot tudta hogy ez egy játek.
2021. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg egyszerűen csak annyira szeret, hogy minden testi közeledést egy intim, kettőtök között létrejövő földi csodának tart. Talán úgy érzi, hogy a közöttetek létrejött bizalom és bensőséges szeretet rovására mennének az ilyen játékos kikacsintások, "idegen" személyek bevonása az intimitástba. Szerintem vehetnétek komolyabban is egymást, ha már ilyen mélyen kötődtök egymáshoz.
2022. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha vetkőztetős póker közben elcsattant csók ekkora problémát okoz, akkor inkább ne játszatok. Játszottunk baráti körben mi is vetkőztetős pókert, és a csók a barátom csajával, vagy a barátommal a legenyhébb dolog volt. Mindez durci nélkül, hiszen a játék öröméért jöttünk össze.
2022. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mielőtt ilyen szexjátékba megy az ember, tisztázza a párjával a határokat és a szabályokat!

Mi is szoktunk ilyenben részt venni, és nem állunk meg a csóknál...

De mindenki tudja hogy ez játék, és nem csinálunk belőle tragédiát!!!

A pasid ilyesmire alkalmatlan!

2022. febr. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!