Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha megcsókoltam a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsókoltam a legjobb barátomat, akkor már bi vagyok?

Figyelt kérdés
Éppen felelsz vagy mersz játék volt, és ezt kaptuk, úgy gondoltuk legyünk túl rajta és megcsináltuk. Bevallom nekem semleges volt, nem volt jó, de undorító sem volt. Barátomnak viszont kis híján hányingere lett. Amúgy eddig sosem érdekeltek a férfiak, és most sem, csak ez most elgondolkodtatott, hogy ettől még heteró vagyok-e?!

2021. júl. 19. 23:40
A kérdező szavazást indított:
Heteró vagy
Bi vagy
Meleg vagy
42 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Semmi értelme ilyen erőszakosan skatulyákba kényszeríteni magad. Nem kell mindent felcímkézni.

Én egyébként a Kinsey-skálát tartom életszerűnek. Egy 6 pontos skála, ahol a két véglet a teljesen hetero (ritka) és a teljesen meleg (szintúgy ritka) beállítottság. A többség ennél árnyaltabb szexualitással rendelkezik.

2021. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%
Jó nagy homár vagy
2021. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha az a feladat jön ki, hogy dugd is meg, akkor majd kiderül...
2021. júl. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ettől még nem vagy bi
2021. júl. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Én csak azt nem értem, hogy ép ember miért játszik ilyen degenerált "játékokkal"?
2021. júl. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!