Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A legjobb barátnőmmel, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmmel, most először kipróbáltuk, hogy milyen együtt masztizni,( nem vagyunk együtt, csak kíváncsiságból), és én közben a fenekemet is ujjaztam. Én amióta masztizok kb így szeretem, nekem jól esik nagyon, de ő csodálkozott?

Figyelt kérdés
Lányok, ti nem szoktatátok a popsilyukatokat is ujjazni maszti közben? Persze gondolom, hogy nem mindenki, de ő úgy reagált, mintha ezt senki se csinálná. Pedig már neki dugták is meg egyszer a seggét. Nekem több srác is nyalta és ujjazta is ott, és nekik nem volt fura dolog.

2021. júl. 23. 16:52
 1/8 A kérdező kommentje:
18 L, lemaradt.
2021. júl. 23. 16:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek furcsa, nem vagyunk egyformák.
2021. júl. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en is no vagyok, es teljesen egyetertek veled.
2021. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Van aki természetesnek veszi, van aki viszolyog tőle, a popsi nagyon megosztó. Én szeretem kényeztetni ujjal nyelvel, meg jól meg is dugni, csak olyan lányt aki szereti, nehéz találni. 42F
2021. júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Maszti közben én csak nagyon ritkán, de amúgy szeretem az anális dolgokat.
2021. júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam néha, de nem mindig, szerintem eléggé feltudja dobni.

19/L

2021. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cseppszi ***** válasza:
100%
Hangulat függő. Van mikor nagyon kívánom oda is , és van mikor még csak eszembe sem jut.
2021. júl. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Én is szoktam csinálni.

Béla 43/f

2021. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!