Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk, lanyok, szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok, szerintetek elitelendo dolog az, ha a legjobb baratnommel szeretunk egyutt szexelni?

Figyelt kérdés
Mindketten biszexek vagyunk es mar sok alkalommal is elofordult, hogy celzottan kerestunk egy vagy ket fiut kozos szexhez, vagy egy fiut es meg egy bi lanyt. Azert kerdezem, mert egy masik nagyon jo baratnom megtudta ezt es nagyon kiakadt ezen, hogy ez milyen dolog. En nagyon elvezem ezt csinalni, szerintetek gaz?

2021. aug. 16. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak könnyen megy a barátság róvására.
2021. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tartottam annak amikor egy ilyen hármasba kerültem, most se ítélem el, wgészségetekre.
2021. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem érdekel mit csinàltok, mert sose lesz biszex pasim.
2021. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem elítélendő! én is pont ilyen hármasra vágyom! 31/F
2021. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Lényegtelen, hogy mit gondolok, mert annak a barátnődnek a szemében, függetlenül a válaszomtól, még ugyanúgy gáznak fog számítani, hiába mondod neki, hogy "dehát van egy csomó ember aki szerint nem gáz".
2021. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Az szàmít, hogy jol érzitek magatokat
2021. aug. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az számára gáz, aki mondjuk a szexet csak a szerelmével való szeretkezésre használja párkapcsolaton belül, nem szórakozásra. Ez a másik barátnőd is ilyen típus lehet és ezért furcsa ez neki.
2021. aug. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sandrisbp ***** válasza:

kérdező, te fiú vagy vagy te is lány?

amúgy a választól függően semmi elítélendő nincs benne szerintem, ha minden résztvevő élvezi.

2021. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előfordult velem is laza kapcsolatban, hogy célzatosan kerestünk harmadik lányt, vagy párt, swingerre is terveztünk menni. Ebben semmi sincs, senkinek sem ártasz vele, csak élvezed a szex minden formáját. Van akinek ez nem természetes. Nekem egyetlen problémám van/volt ezzel, ha komolyan akarok jövőt építeni, kapcsolatokat kialakítani, akkor ezt a végtelenségig nem lehet csinálni, mert felszínes embereket vonzol be és végül már nem fogod tudni a határokat betartani olyanokkal szemben sem akik nem biztos, hogy vevők rá, mint pl. a másik barátnőd.
2021. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sandrisbp ***** válasza:
#8-as vagyok, "választól függetlenült" akartam írni tegnapelőtt, de "függően" lett belőle valahogy. bocs!
2021. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!