Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy vetkőzős póker keretébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy vetkőzős póker keretében a párom legjobb barátjának a párja (aki az első szívszerelme) megcsókolna, te mit tennél a párom helyében? ( én 22/n , párom 23/f)

Figyelt kérdés

4-en voltunk a szobában, és akkor még mindenkinek tetszett. A párom mögöttem ült, és a lány egyszer csak lekapott. Sajnos elég érzelmes csókra sikeredett, elég nagy bűntudatom van, de én végülis élveztem.

Akkor a párom nem mutatta, hogy ez fájt volna neki, de azóta az éjszaka nem ér hozzám, már két nap is eltelt , de még mindig alig szól hozzám, és meglehetősen passzív- agresszív .

Annyit hozzámvágott, hogy gratulál nekem, hogy visszahoztam a merevedési problémáit..

Mit csináljak?

22/nő



2021. aug. 17. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a helyébe ettol nem merevedesi problémám lenne. Sőt
2021. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Miért mentek ilyenbe bele, ha nem vagytok rá felkészülve, ha nem beszéltétek meg a játékszabályokat, ha nem húztátok meg a határvonalat?!

Különben meg teljesen megértelek: én is egy ilyen alkalommal csókolóztam legelőször nővel (de nem utoljára:)))

34N

2021. aug. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Beszéljetek róla... én is féltékeny voltam amikor a barátnőm egy buliban lesmárolta az egyik barátnőjét. Ez férfiaknak addig izgató amíg lazán állnak a kapcsolathoz. Ha komolyak a szándékaink, olyan nagy különbség nincs h egy csajt vagy srácot smárolsz le.
2021. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha belement a játékba, de utána ö az impotens durci akkor NAGYON rövid lenne a kapcsolatunk. (Az a bizonyos 2 nap sem fért volna bele.)
2021. aug. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
4. igaz!
2021. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Próbálj meg beszélni vele, hogy nem te smároltad le a lányt, hanem ő téged és egyébként a barátodnak miért lett ettől erekciós problémája?
2021. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
De hát ez csak leszbi csók volt. Én azon gondolkodnék érdekelne-e téged ezzel vagy más lánnyal folytatás hármasban.
2021. aug. 18. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
7-es: Engem pedig az érdekelne, benne lenél-e egy aids-es hármasban? 😉🙄
2021. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora lúzer pasid van 😃
2021. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6%
Én beverném mindkettőnek a pélóm.
2021. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!