Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró fiúk! Lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró fiúk! Lefeküdnétek egy Eunuch-al, akit még nemi érése előtt kasztráltak és lánynak neveltek vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Adott egy ember aki kisfiúnak született, de 6-7 éves korában levágták a farkát és kiherélték.


A lába között egy lyukból pisil, és sosem alakultak ki másodlagos nemi jellegei, úgy mint erős testszőr, szakáll, bajusz, férfias hang.


Mindigis lánynak nevelték és annak vallották már kisbaba korától kezdve, manapság is hosszú haja és magas hangja van és nőnek tartja magát.



Egy ilyen "lánnyal" lefeküdnétek análban vagy nem? Miért?



2021. júl. 22. 01:21
A kérdező szavazást indított:
Lefeküdnék
Nem
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mert én csak nőkkel fekszem le. Nálam csak az lehet nő, aki annak született. A többit meghagyom másnak, viheti.
2021. júl. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok homàr.
2021. júl. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a transz/shemale a max.
2021. júl. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Most be fognak sértődni a snowflake-ek de akinek nincs vaginája az NEM NŐ. Sőt, még át is operálhatnak valakit és nőként bemutatni de az se nő. Én se leszek delfin akkor se ha uszonyt operáltatok magamra.

A hetero férfi pedig azért hetero férfi mert nő kell neki, vaginával.

2021. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ja és még valami.

"kisfiúnak született, de 6-7 éves korában levágták a farkát és kiherélték."

Aki ilyet tesz azt is ki kéne herélni, érzéstelenítés nélkül. Majd életfogytig magánzárkában tartani száraz kenyeren. Mindegy a süket duma amit brit transzklinikán már nyomtak (Angliában élek egyébként) hogy "hát de lánynak érezte magát", egy kisgyerek nincs olyan helyzetben hogy egy ilyen életreszóló döntést meghozzon!

Aki pedig normálisnak akarja beállítani egy ilyen balszerencsés gyerek állapotát az egyben az elkövető bűnét is próbálja kisebbíteni és ez felháborító dolog.

2021. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

arabok ezt simán csináálják még ma is, mert szerintük ez így nem homoszexualitás

női nemi hormont se kapott?

biztos érdekes lehet, még sosem láttam ilyet

de hogy lefeküdnék-e vele? az személyiségfüggő.

2021. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ha heteróknak címzed a kérdést, akkor ne a biszex kategóriába dobd be...


Én, mint biszex, aki a nők mellett a femin alkatú pasikkal és transz neműekkel is elvagyok, nem tartom kizártnak az ismerkedést.


Ugyanakkor, ha valakivel ilyen történik az nem biztos, hogy mentálisan ép marad... Én nem tudom hogy dolgoztam volna fel gyerekként, ha leszedik a fütyköst...

2021. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már hallottak egy páran arról az ikerpárról amelynek az egyik tagja kisgyerekként körülmetélés alatti komplikációk miatt elvesztette a külső nemi szerveit és a hülye orvosra hallgatva az észkombájn szülők belementek hogy az nemátalakító műtétet végezzen el a gyereken aki aztán lányként nőtt fel.

Huszonéves korában öngyilkos lett...

2021. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!