Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan lehetne egy hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy hetero srácot bevezezni az anális szex világába?

Figyelt kérdés
Mindenki tudja, hogy a férfiaknak a fenekük környékén van a G pontja. Tehát ha megdugnak egy férfit, az neki jó.
2021. ápr. 18. 13:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy valóban heteroszexuális férfit sehogy sem fogsz tudni rávenni. Sem pénzzel, sem kedves szóval sem egyéb más dologgal.

Erőltetni amúgy sem jó semmit sem, Te se akard a szexuális beállítottságod ráerőltetni másra. Fogadd el és tartsd tiszteletben hogy az adott férfi heteroszexuális még akkor is ha Te személy szerint azt szeretnéd hogy más legyen.

2021. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha akarja könnyen (de akkor minimum biszex), ha nem akarja akkor sehogyan se... de ezt leírták előttem is csak másképp
2021. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 sandrisbp ***** válasza:
100%
Szerintem elég sok hetero srácot izgat, ha a csaj felcsatolhatóssal megdugja, és nyilván akad olyan is köztük, aki ettől el is élvez. De ez szerintem még egyáltalán nem jelenti azt, hogy egy pasinak is hagyná hogy megdugja.... vagy hogy egyáltalán odáig eljussanak, hogy ezt fel lehessen vetni. Viszont van sok bi kíváncsi heteró - viszont velük nyilván nem az anál kéne, hogy legyen az első lépés... ha már lightosabb dolgok voltak köztetek, maguktól úgyis felhozzák, ha érdekelné őket a dolog.
2021. ápr. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
13-as ahogy írtad, azok már nem heteró srácok hanem biszexuálisok, vagy minimum biszexuális hajlamokkal rendelkezők. Én egyedülálló vagyok, életem nagy részét egyedülállóként éltem le mégsem izgatott soha hogy egy nő, legyen akármilyen jó nő is, egy felcsatolhatóssal hátulról megdugjon, igaz engem az anál szex sem izgat hogy én dugjak meg bárkit is ilyen módon.
2021. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!