Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexnél, hogy fér bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexnél, hogy fér bele az ánuszba egy 18-20 centis pénisz ha a végbél csak 5-10 cm hosszú?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nem egyenes szakasz így ha berakja a péniszt ami kisebb görbülettől de egyenes majdnem, akkor nem lehet, hogy kiszakad a végbél vagy megreped? Barátom már nagyon akarná, de még soha semmit nem helyeztem a fenekembe és nem is gondoltam arra, hogy ami nekem kijárat, az máskor bejárat legyen. Viszont elzárkózni nem akarok teljesen, egyszer élünk :) Olvastam anál szex miatti végbélrepedésről és megnyúlásról is, hogy valakinek kifordul a végbélnyílása ha sokat csinálja. Mit gondoltok erről?
2021. ápr. 14. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Semmi bajod nem lesz, ha ésszel csináljátok. A hüvelyed sem akkora, mint a partnered farka, hanem kitágul. Ugyanez a helyzet a fenekeddel. Engedd el magad, lazíts és elvezd a pároddal együtt! :)
2021. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem lesz túl guszta.

De ha jól megnézed. Egy átlagos produktum ami a kijáraton távozik.

Az nem 5 cm.

Ebből kiindulva. Realizáld hogy mi minden fér el ott.

Alapos tágítás után. Egy 15-18 cm es átlag 4,5-5 cm es szerszám simán befér.

2021. ápr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az alsó béltraktusban, illetve végbéltraktusban nincs csont... értsd, elég rugalmasan tud alakulni, ha akkora a broki akkor annak a vége a vastagbél alsó szakaszában fog landolni. Nem fog megsérülni sem a bél-, sem a végbélfal hacsak nincs a pasidnak tüskés farka (gondolom nincs).

A végbélrepedés nem belül, hanem kívül az záróizmon tud bekövetkezni ha ész nem normális módon tolják, erőltetik be, erőteljes tempóval.

2021. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

15-18 az átlag feletti, már nagy méret 17 körül. 4,5 cm vastagság pedig jócskán átlag feletti, mert az átlag vastagság 3,8 cm körül van. Nem véletlenül ilyen vastag a legtöbb dildo, vibrátor. Hosszra pedigaz átlag 13-14 cm körül van.

Férfiként van egy 18/4 dildom. Majdnem lazán beleülök tövig megfelelő izgatás után, de a tökéletes nekem dildóban a 15/4,5 lenne.

2021. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Nyugi, nincs 20 cm a párod farka ;)
2021. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 17 és simán befér, nem tudom hol mértél te tíz centit.
2021. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Annál jóval nagyobb dildóink is vannak itthon, amik szintén beférnek. Semmi bajod nem lesz ettől a mérettől.
2021. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán.
2021. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bélcsatorna több méter hosszú sőt a gyomron át a szájon is kifér ha eleg hosszú a farok
2021. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
5-ös: Pedig elég nagy és vastag neki, sokszor a méhszájamnál érzem mikor hátulról csinálja és tövig tolja. Már fáj is. Ezért kérdeztem ha ánuszba megy akkor nem-e szakad át a gát vagy a végbél.
2021. ápr. 14. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!