Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexnél, hogy fér bele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexnél, hogy fér bele az ánuszba egy 18-20 centis pénisz ha a végbél csak 5-10 cm hosszú?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy nem egyenes szakasz így ha berakja a péniszt ami kisebb görbülettől de egyenes majdnem, akkor nem lehet, hogy kiszakad a végbél vagy megreped? Barátom már nagyon akarná, de még soha semmit nem helyeztem a fenekembe és nem is gondoltam arra, hogy ami nekem kijárat, az máskor bejárat legyen. Viszont elzárkózni nem akarok teljesen, egyszer élünk :) Olvastam anál szex miatti végbélrepedésről és megnyúlásról is, hogy valakinek kifordul a végbélnyílása ha sokat csinálja. Mit gondoltok erről?
2021. ápr. 14. 14:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem 17 centis, átlag vastagsággal. Mi úgy szoktuk, hogy misszionárius pózban és felrakja a lábait a vállamra. Így teljesen tövig be tud menni. Évek óta csináljuk és semmi baja.

25F

2021. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kutyus70 ***** válasza:

Nem mai kérdés, azóta már vagy kipróbáltad, vagy nem. :) De gondoltan leírom hogy is van ez, nem csak neked, (kérdezőnek) hanem aki még keresi a választ. Először is "ami neked a kijárat" nos, nem akarok gusztustalan lenni, de mindenkinek volt már keményebb széklete. És előfordult, hogy ami távozott... az elég meglepő volt. 3-4 cm vastag és akár 10-20 cm hosszú. És nem feltétlenül fájt.


Ami fontos a nő részérről:


Anális szexbe csak akkor egyezzél bele, ha te is akarod már, illetve minimum kíváncsi vagy milyen, DE! MEGBÍZOL a partneredben, hogy amennyiben nem jó neked akkor nem fojtatja a próbálkozást. Ha ezek megvannak akkor csak ne feszengj és maximálisan lazulj el.


Ami fontos a férfi részéről:


Különösen figyelj oda, ha a partnerednek ez az első alkalom (anális). Legyél nagyon fegyelmezett (önmagad fölött) és legyél türelmes! Legyél tudatában annak, hogy ez neki valami új. (és lehet neked is) Legyél tudatában, hogy ez nem fog gyorsan menni, idő kell a partnerednek, ne egyedül csináld, hanem együtt irányítsatok mindent!


Végül de nem utolsó sorban, használjátok a legjobb minőségű síkosítót, ez sokat segít mindkettőtöknek nem csak a sikerben, hanem az élvezetben. Gondolom azzal tisztában vagytok (nők és férfiak egyaránt) hogy ott nincsenek nedvek.

jan. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!