Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero kapcsolatban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero kapcsolatban élő anyaként biszex lennék? Mit kezdjek az érzéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két gyerekes 26 éves anya vagyok, egy 5 és egy 2 éves gyermekem, és férjem van. Egyre és egyre többször van hogy nők tetszenek...vágyom arra hogy nővel legyek. Konkrétan sokkal szebbnek és izgatóbbnak találom a női testet, bár sosem voltam nővel még. Szinte úgy érzem "nem halhatok meg úgy" hogy nem voltam sosem nővel. Közben persze ott van az az elvárás hogy feddhetetlen, hűséges családanya legyek, és ez a dolog nem illik a képbe..a férjemmel beszéltem róla, egyelőre megértőnek tűnik, sőt picit izgalmasnak találja a gondolatot..de én nem tudom mit kezdjek a sajat gondolataimmal, érzéseimmel. Hogy lehet ezt összeegyeztetni, nem elnyomni magamban a vágyaimat, de közben jó anya és -féleség maradni. Szerintetek?



2020. jan. 27. 20:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9-es , köszönöm a válaszod, egészen új megvilágításba helyezted a dolgot! :).
2020. jan. 31. 17:12
 12/12 anonim válasza:
72%

Nagyon szívesen 🙂 Ha bármi kérdésed merülne fel nyugodtan írj szívesen válaszolok. Nekünk ettől a nyitott világszemlélettől még jobban megerősödött a kapcsolatunk. Valljuk be a szex ösztön persze érzelemmel is párosul, ha úgy van, de attól még hogy kapcsolatban van az ember nem talál minden másik ember taszítónak. Egy szitu mész az utcán szembe jön egy dekoratív nő, akit a férjed megnéz. Mit szeretne az ember lánya, hogy a szeretett párunk őszinte legyen hozzánk, hisz a kapcsolat alapja normális esetben őszinteségen alapszik. Rossz eset: (A nő is látta, hogy szép a hölgy) Férfi megnézte, mert mindegyik megnézi, ha nem is szándékosan, de van szeme lát vele. Az ember amit lát automata formál véleményt mégha nem is tudatos. Nyílván egy szép nő láttán még akár "bűnös" gondolata is támad. A nő rákérdez? A férfi félelemből tagadja. Kvázi hazudik, mert fél, mert szeret, de az ösztönökkel ő sem tud mit kezdeni. Ezek a dolgok hosszú távon egy frusztráló kapcsolathoz vezetnek. Szerintem ez egy nagyon rossz eset és út a váláshoz. Frusztrált férfi, egy idő után önmagával elégedetlen nő, aki "sose leszek neki elég jó" mondatokkal bontja a lelkét nem éppen egy optimális végkimenetele a kapcsolatnak.

Attól még, hogy szépnek tart más nőket/férfiakat egy férfi/nő attól még nem lesz az adott fél csúnya, vagy kevésbé tetsző. (Annyi féle ember tetszik pl. nekem, mindenkiben más fog meg, más a szép)

2.eset. Mind a ketten tudjátok, hogy szép a nő te is látod, ő is látta és még akár izgalmas is este kivesézni mitől volt éppen izgalmas, vagy éppen csinos. Persze ehhez mind a kettő félnek magabiztosnak kell lenni és tényleg szilárd talajon álló kapcsolatba fér bele. Ez jelenthet akár egy kapcsolati tesztelést is.

A nyitottság sem feltétlenül jelenti azt, hogy mindenkivel össze kell feküdni és csak ez számít. Ez is megbeszélés kérdése melyik párnák mik férnek bele. De tényleg nem jó önmagunknak hazudni. "Nem nem néztem meg azt a férfit/nőt csak a nyakláncát néztem...és társai.." Ami szép, vonzó az a szemet is gyönyörködteti. Egy szép virágra is ránézünk nem? 🙂 Inkább dícsérjük, emeljük egymást. Az, hogy biszex az ember az még annyit változtat a dolgon, hogy szélesebb a paletta a szívárvány minden színével. 🙂

2020. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!