Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segitenetek a "mindjart...

Segitenetek a "mindjart megjon" erzessel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Mindjart megjon" erzes mensi elott (mar azt hittem terhes vagyok mert kesett 2 napot), mensi elso-ket napjan nehezen elviselheto szokasos fajdalmak es 3-ik naptol kezdve megmarad a "mindjart megjon" erzes es eltart peteeresig.

Eppenseggel mensi 5-ik napjan tartok es meg mindig van az a fura "mindjart megon" erzes. Ma reggel a hom is leesett nagyon, peteeresem marc. 20-21-en volt. Klinikailag egeszseges vagyok, csak az aggaszt, hogy emellett meg szuro fajasokat is erzek a mehemben, hasam aljaban. Szerintetek ez valami rendellenesseg vagy normalis?


2010. ápr. 9. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a biztonság kedvéért menj el orvoshoz szerintem nem lehet h hormonális problémáid vannak?Rendszeres a ciklusod szoktál mensi előtt barnázgatni?
2010. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A ciklusaim 28-32 naposak. Hormonilag jol allok. Dokihoz havonta jarok tuszomeresre, de meg nem emlitettem neki ezekrol a "fajasokrol". Valojaban nem akkorak, hogy emiatt orvoshoz forduljak, csak erzem, hogy szurkal mindket petefeszkemben. Szerinted ez ok, vagy lehet valaminek az oka?
2010. ápr. 9. 10:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy barnazas vszokott lenni, de nagyon rovid ideig aztan elkezd omleni belolem a ver. K.b. 6-7 napig tart a mensim.
2010. ápr. 9. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
a szúrkálások föleg hogy mindkét petefészked szerintem egy enyhébb felfázás!én rettenetesen felfázós vagyok ebböl gondolom! ha babás vagy akkor inkább a méhed szúrkál ha peteérésed van keg álltalában csak az egyik petefészked ahonnan a pete szabadul ki!
2010. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok tényleg a felfázást is ki kellene zárni.Ha rendszeresen lát az orvos akkor pedig nem lehet ciszta vagy ilyesmi azt már észrevette volna.Azért ha mész legközelebb mond meg neki nem baj ha nem olyan erős a görcs jobb ha tud róla.
2010. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A felfazas mar ki van zarva, mivel mult honapban lettek megcsinalva azok a vizsgalatok, amik kimutatnanak fertozest, stb.
2010. ápr. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!