Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero vagyok, de a lábfétisem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vagyok, de a lábfétisemmel kapcsolatban vannak egyéb gondolataim. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Röviden: hetero voltam mindig, a nők tetszettek, most is kapcsolatom van, kifejezetten taszított mindig a gondolat is, hogy velem egyneművel szexeljek, vagy bármiféle intim fizikai kontaktust létesítsek. Kivéve egy dolgot.


Mióta az eszemet tudom, lábfétisem van. Főleg az a része, ami a 'lightosabb', az izgat, ha a lábam más lábához ér, masszírozzuk / csiklandozzuk velük egymást, stb. Bizony ezzel kapcsolatban sokszor eszembe szokott jutni, hogy vajon egy másik férfi lábával milyen lehet, ezt szerintem ebben az esetben simán vehetjük homoszexuális gondolatnak, de ismétlen: semmi más dolog nem érdekel velem azonos nemű emberrel. Van itt még olyan, aki szintén csak ugyanilyen, vagy hasonló módon egyetlen dologgal kapcsolatban kíváncsi a saját nemére, miközben egyébként nem?

(25f)



2020. jan. 15. 23:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szintén hetero kapcsolatban lévő fiú vagyok és ugyanígy vagyok, viszont nekem farokfétisem van.

A pasik nem tetszenek, mindig is taszított a gondolat, hogy velem azonos neművel szexeljek, viszont kifejezetten tetszik mikor más farkát verhetem, illetve szophatom, vagy összedörzsöljük a farkunkat. (frotting)

2020. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Jómagam nem, de másoknál volt ilyen benyomásom, hogy ez a helyzet.

28/F, meleg oldalról vagyok enyhébben bi.

Csiklandozás meg lightos lábimádat nekem is nagyon bejön.

Ennek kapcsán voltak olyan srácok, akikkel ismerkedtem a neten. És többen voltak, akik a kérdésben írtakhoz hasonló dolgokról számoltak be, vagy ilyesmiket figyeltem meg én is rajtuk.

Meg persze olyanok is voltak, akik heteró srácként vágytak vagy kiváncsiak lettek volna az említett egy-két konkrét dologra más sráccal is, de mégse merték bevállalni, mert az már túl homo dolog, meg "nem akarja elállítania magát".

Olyanra is vannak példáim, hogy egy általánosságban heteró, csak csiklandozás-fétises sráccal volt csikizős találkám, és mikor elkezdtem csikizni, ettől neki totál felállt a szerszáma, és végig állt a csikizés alatt. :)

Lábimádatot egyik se vallott be, csak az önkéntelen reakcióikból észleltem, hogy ha a talpukat simogatom, masszírozom, az számukra kéjes izgatás volt. Pedig ezek a srácok minden más dologban - romantika, szokásos erotika - lányokra izgultak.

Írhatnak nekem, akik beszélgetnének a témáról.

2020. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is tetszika ferfiláb,,és ha van rajta fehér sportzokni,na az mindent visz ,,:) 25f
2020. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Segítek, NEM vagy heteró. Ez olyan enyhe biszexnek számít.
2020. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, velem is ez van.19f
2020. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj, elég szokványos jelenség ez a fajta "részleges" test iránti vonzalom. Oly annyira szokványos, hogy a sztenderd melegek jó része meg csak a ceruzára izgul, és semmi más nem tudja felizgati egy emberi testből, sok kicsi lánylelkű passzív meg érzelmileg vágyik egy férfira, azt totál aszexuális, azt se érti mi az, hogy testrésztől felizgulni. Szóval olyan tetőtől talpig homokos gyakorlatilag nincs is...
2020. jan. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6-os, azért nézz már szét a "sztenderd melegek" között, mert nagyon nem így van szerintem, amit mondasz. A melegek egyre nagyobb része már nem lesz ilyen kényszetesen aktív/passzív, hanem mindkettőt vállalják váltva (univerzális / "versatile"). És a magukat felvállaló melegek közül még a promiszkuisak is sok dolgot élveznek a szexben, nem csak szerszámot vagy lyukat.

Arról nem beszélve, hogy nagyon sok meleg pasi érzékiséget és/vagy romantikát is keres.

A szelektív érdeklődés szerintem sokkal valószínűbb olyanoknál, akik kívül esnek az "átlag meleg" kategórián.

28/f bi/meleg

2020. jan. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Női lábfétised is van mellé? Nekem igen, és nagy ritkán megtetszik egy fiú lába is. Ha férfiasan néz ki, szőrös, széles és izmos, akkor semmit nem vált ki. Azokat szeretem, amelyek puhák, a bőr sima és szőrtelen. Ez azonban a felnőtt férfiak körében nyilván elég ritka. Amikor fiatalabb voltam, több ilyen volt, azóta viszont gyengül/utoljára kb egy éve láttam olyan lábat ami izgatott. Eleve inkább a lányosabb fiúk lába tetszett. Ha valaki sportol, ki van gyúrva, szóval olyan igazi alfa hím, az egyáltalán nem érdekelt soha.
2020. jan. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Amúgy az a fura, hogy a nők esetében viszont a nagyobbak/zsírosabbak tetszenek, amikor a lábfej széles, a lábujjak nagyok és zsírosak, viszont e mellé puha a bőr. Jó példa erre kate winslet
2020. jan. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is hetero kapcsolatban élek, de a férfi talpak valamilyen szinten izgatnak. Viszont semmilyen más szexuális érdeklődésem nincs férfiak irányában.
2020. febr. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!