Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero vagyok, de a lábfétisem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero vagyok, de a lábfétisemmel kapcsolatban vannak egyéb gondolataim. Egyedül vagyok ezzel?

Figyelt kérdés

Röviden: hetero voltam mindig, a nők tetszettek, most is kapcsolatom van, kifejezetten taszított mindig a gondolat is, hogy velem egyneművel szexeljek, vagy bármiféle intim fizikai kontaktust létesítsek. Kivéve egy dolgot.


Mióta az eszemet tudom, lábfétisem van. Főleg az a része, ami a 'lightosabb', az izgat, ha a lábam más lábához ér, masszírozzuk / csiklandozzuk velük egymást, stb. Bizony ezzel kapcsolatban sokszor eszembe szokott jutni, hogy vajon egy másik férfi lábával milyen lehet, ezt szerintem ebben az esetben simán vehetjük homoszexuális gondolatnak, de ismétlen: semmi más dolog nem érdekel velem azonos nemű emberrel. Van itt még olyan, aki szintén csak ugyanilyen, vagy hasonló módon egyetlen dologgal kapcsolatban kíváncsi a saját nemére, miközben egyébként nem?

(25f)



2020. jan. 15. 23:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Heteroként nekem is van egy kettős viszonyulásom a lábakhoz. Szerintem ott gyökerezhet, hogy 11-12 éves korom között, amikor már tudtam/éreztem, hogy vonzódom a lábakhoz, a sajátommal kezdtem el "kísérletezni". Tetszettek, főleg ha ilyen talppántos vagy sima, de legalább bokáig leérő és szoros leggingben voltam mezítláb -szerettem masszírozgatni, időnként csókolgatni őket. Egy ilyen alkalommal, csak a tapintásuktól és látványuktól elmentem (életemben először), és hát... ez egy meghatározó élmény volt.


Azóta is a női lábakon kívül csak a sajátjaim tudnak felizgatni, de csak időről-időre, rendszerint évente 1-2x szokott néhány hétre vagy hónapra visszatérni. Most is egy ilyen időszakot élek.


Viszont egyre többször fordul meg a fejemben, hogy milyen érzés lenne, ha valaki más foglalkozna a meztelen lábaimmal? Ha nekem támad fel a vágyam, akkor csak női lábakról álmodozom, de egy olyan helyzetben, ahol az én lábaim lennének a középpontban, kifejezetten foglalkoztatja a fantáziám, hogy más imádja őket.

2020. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is egészen gyerekkorom óta vonzódom a lábakhoz, talpakhoz. A női és férfi lábak is tetszenek. 33f
2020. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
en fiu vagyok,de a talpaimmal közre fognék egy kemény péniszt és kiverném vele,,hogy rá menjen a lábaimra a sperma..
2020. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Engem is csak a lábak érdekelnek semmi más. Ha valaki van még így írjhat.
2021. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom ezzel, sőt imádom
2022. okt. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mi hármasban nyomtuk igy
máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!