Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero kapcsolatban élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero kapcsolatban élő anyaként biszex lennék? Mit kezdjek az érzéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két gyerekes 26 éves anya vagyok, egy 5 és egy 2 éves gyermekem, és férjem van. Egyre és egyre többször van hogy nők tetszenek...vágyom arra hogy nővel legyek. Konkrétan sokkal szebbnek és izgatóbbnak találom a női testet, bár sosem voltam nővel még. Szinte úgy érzem "nem halhatok meg úgy" hogy nem voltam sosem nővel. Közben persze ott van az az elvárás hogy feddhetetlen, hűséges családanya legyek, és ez a dolog nem illik a képbe..a férjemmel beszéltem róla, egyelőre megértőnek tűnik, sőt picit izgalmasnak találja a gondolatot..de én nem tudom mit kezdjek a sajat gondolataimmal, érzéseimmel. Hogy lehet ezt összeegyeztetni, nem elnyomni magamban a vágyaimat, de közben jó anya és -féleség maradni. Szerintetek?



2020. jan. 27. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem nekem van ilyen feleségem? :P
2020. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
A férjed hármasban nem lenne benne? Kipróbálhatnátok a swingert. Először csak nézelődni,kettesben. Barátkoznátok a gondolattal. Egyikben sincs tapasztalatom,csak ötletelek.
2020. jan. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Lehet hogy tényleg a férjemmel közösen kéne...de hol lehet találni olyan lányt aki ilyesmiben benne lenne? 🤔 sima társkeresőn? Őszintén, kb 8 éve nincs profilom 1 társkeresőn sem 😁

2020. jan. 27. 21:53
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Szia. Egyedül a 3as lehet "normális" megoldás de rizikós is. Mert mi van ha rákattansz a csajokra?


Nem neked vagy férjednek kell egy/egy profil,hanem közösen vagy prosti.

2020. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
vagyaid.hu
2020. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ezt összeegyeztetni, nem elnyomni magamban a vágyaimat, de közben jó anya és -féleség maradni.


Sehogy.

2020. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Túl sokat akarsz.

Jó anya lehet ezektől függetlenül is.

A vágyaidat kell összhangba hozni a férjeddel.

Ami szerintem nem lesz nehéz...az elején. Aztán ha végleg beleszbülsz akkor van gond,az az egyensúlyba hozhatatlan dolog.

De még ezzel együtt is megéri. Mert elnyomni magadban a legrosszabb amit tehetsz. Egy idő után nem csak magaddal b4szolki hanem a környezetddel is.

2020. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Több ilyen esettel találkoztam már az elmúlt évek alatt , és legtöbb esetben a kiváltó oka ennek az érzésnek az úgynevezett kíváncsiság.

26 évesen fiatal vagy még valószínűleg hiányzik a kaland az életedből valamint nem próbáltad még ki sosem és ez is hajt. Attól mert feleség és anya vagy a szexualitásod ugyanúgy megmarad és megkell maradnia. A vágyaidnak eleget kell tenni. Ha megvan a szerelem a kellő bizalom a férjeddel és úgy érzed nem okozna a kapcsolatokban problémát menjetek bele egy hármasba.

2020. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
82%

26 éves egy gyerekes anyuka vagyok és férjem is van, akit szeretek, de bisex vagyok. Elején én is elnyomtam magamban, de sokáig nem ment, hidd el nem megy. Én elmondtam a páromnak ő egy remek megértő ember. Én voltam már nővel régebben és valóban egy másfajta élmény. Nagyszerű volt. Aztán megismertem nemsokra rá a párom baba, házassag..stb. Elnyomtam magamba, felszínre tört és mióta tudja a párom sokkal könnyebb minden. Mi mások számára furcsa kapcsolatban vagyunk. Ő a társam én is az övé, de a szexualitást külön lapra tesszük, az egy ösztön. Mivel egyikünk sem féltékeny és másképp gondolkozunk így neki is és nekem is mindent lehet és ez működik egy ideje. Együtt nézzük a nőket. 😅 Másnak ez tök morbid, de mondjuk minket izgat az, ha tudjuk a párunk mással is van. Azt tudjuk,hogy mást nem tudnánk szerelemmel szeretni, mert mi nagyon hasonlóak vagyunk, nem félünk, hogy rámegy a kapcsolatunk. A párom, ha kíváncsi más nőre is nem vagyok semminek az elrontója csak tudjak róla vagy legyek ott 😋 Nekünk ez egy szabály no meg nem mehet a gyerek rovására!!! Amég ez így oké addig harmónia van.

Ezt azért írtam le nem vagy ufo vagy ilyesmi és simán össze lehet hozni ezt a kettőt, csak kellenek némi szabályok meg egy olyan kapcsolat, ami ezt kibírja. 🙂 Én nem ilyen rosszlányok.hu-n gondolkodnék az tuti inkább barátkoznék hasonló nőkkel és úgy még közvetlenebb a dolog. Vannak lmbtq csoportok Facebook-on ott is akad olyan bőven, mint mi. Szerintem kultúráltabb, mint egy prosti. 😅😀 Bár megjegyezném nem vagyok ítélkező, de azért némi betegséget nem akarok elkapni, nagyobb rá az esély, mint olyan, akit már ismersz. Remélem tudtam segíteni.

2020. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
*nemibetegséget
2020. jan. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!